Карпатські викрутаси !!!!

шкільні канікули

Карпатські викрутаси !

Дати туру: 

Травень-червень 2021 р

1 ДЕНЬ

Львів – Івано-Франківськ – Скит Манявский

Зустріч групи на залізничному вокзалі м. Львава. Посадка в автобус переїзд до Івано-Франківська. Прибуття в Івано-Франківськ. Екскурсія по місту.  “Ідеальне місто Ренесансу”. Красиве, неповторне, трохи загадкове, по-королівськи вільне місто … Це одне з небагатьох міст, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають 49,5-метрова ратуша із позолоченим декілька років тому куполом, прилегла Ринкова площа, бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Обід .  Переїзд до Яремче.  Поселення в готель. Вільний час . Вечеря. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Яремче  Коломия  

Сніданок. Виїзд на екскурсія  у м.  Коломию, під час якої ми оглянемо головний проспект, міську ратушу, дерев’яну церкву XVI століття, відвідаємо музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття та музей «Писанка» (вх. квитки опл. дод.) – єдиний в Україні, що занесений у книгу рекордів Гіннеса. Колекція цього унікального музею нараховує близько 10 тис. експонатів не тільки з усіх регіонів України, але й з Польщі, Чехії, Румунії, Франції, Канади, Пакистану, Індії, Китаю, Єгипту та Алжиру.
Повернення в готель. Обід. Пропонуємо прогулятись містечком. Яремче – курортне містечко, яке знаходиться над стрімкою річкою Прут, між мальовничими горами. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Головна пам’ятка – “Пробій”, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. З 12-метрового мосту над водоспадом можна спостерігати, як Прут щомиті скидає тонни води в утворену самою природою кам’яну чашу. Якщо вслухатися у мелодію звуків, то можна почути музику сьогодення та відгомони минулих століть. Поруч – сувенірний ринок, на якому можна придбати дивовижні витвори місцевих крамарів. Вечеря.  Нічліг.

3 ДЕНЬ

Буковель

Сніданок. Виїзд до Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика та відвідування музею “Хата-стая” і купівля бринзи). Обід

 — Криворівня (огляд церкви). Повернення в Яремче. Вечеря.

4 ДЕНЬ

Івано-Франківськ – Галич – Рогатин – Львів

Сніданок.  Виселення з готелю. Галич – одне із найстаріших міст України. Екскурсія по центру міста – площа Ринок, церква “Різдва Христового” і макет “Храми княжого Галича”, де ми зможемо побачити, яким було колись місто Ярослава Осмомисла. Екскурсія до руїн Старостинського замку (вх. квитки), який раніше був важливим оборонним об’єктом міста. Рогатин – батьківщина Роксолани (Насті Лісовської), русинки за походженням, найбільш відомої дружини Сулеймана ІІ (Пишного), яка в той час істотно впливала на всі політичні рішення Османської імперії. Найважливішою пам’яткою міста є дерев’яна церква Святого Духа XVI століття. (вх. квитки), в якій служив батько легендарної Роксолани.
А тепер готуйтеся до сюрпризу !!! Нас чекає Вікторина, в ході якої діти зможуть перевірити свої знання і те, як вони засвоїли новий матеріал .
15:00 орієнтовний час прибуття до Львова.Обід.  Якщо ще  є час до поїзду пропонуємо екскурсія по місту “Лабіринтами львівських вулиць” – тут все дихає старовиною, здається, що ми переносимося на декілька століть назад. Саме тут ми можемо доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова…

 

Вартість туру:

У вартість туру включено:

У вартість туру не включено:

-Проїзд автобусом тур.класу  по маршруту

-Проживання в Яремче  3  ночі

-Харчування 3 сніданки , 4 обіди,3 вечері.

-супровід гіда.

-екскурсійне обслуговування згідно програми

–          Додаткове харчування

–          Вхідні квитки в об’єкти відвідування та додаткові екскурсії в музеях.

–          Особисті витрати

–          страхування

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!    

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *