• Знайомство зі Львовом
 • Веселі канікули на Галичині
 • Осінній відпочинок на Львівщині
 • Зимові канікули

шкільні канікули

Дводенний тур знайомство зі Львовом!

Дати туру:  жовтень 2019

Осінній Львів прекрасний. Трохи загадковий, романтичний, він приймає Вас в свої обійми в затишних кав’ярнях, пронизаних ароматом кави, в величних будинках, що пам’ятають минуле, і головне в людях, що завжди раді дорогим гостям!

 

1 день

Зустріч групи на вокзалі представником фірми. Вітаємо Вас в столиці Галичини – місті Лева!

Починаємо нашу подорож з автобусної екскурсії «Знайомство зі Львовом». Прямуючи до вулицях нашого міста Ви зможете ознайомитись з яскравим прикладом неоготики в архітектурі – собором св.. Ольги та Єлизавети, головною греко-католицькою святинею – собором Св. Юра, Львівським Оперним театром – одним з найкрасивіших в Європі. Потім ми піднімемось з Вами на Замкову гору – найвищу точку Львова, звідки і починалась його історія. Ви побачите залишки древнього замку, а з оглядової площадки -панораму осіннього Львова. Спустившись з Високого замку ви побачите Арсенал, Порохову вежу, фортифікаційні споруди древнього Львова, пл. Галицьку, проспект Свободи та проїдемо біля Львівського національного університету ім. І. Франка.

Поселення в готель або хостел.

Після цього відправляємося на пішу екскурсію по центральній частині міста, під час якої Ви побачите найцікавіші пам’ятки древнього Львова, занесені до Списку світової спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Домініканський собор, Латинська катедра, Каплиця Боїмів, Костел Єзуїтів, Бернардинський двір, Львівський оперний театр та ще багато чого цікавого!

Всі знають, що Львів славиться своїм шоколадом. Тому, для того, щоб Ви також долучились до цієї чудової традиції, запрошуємо Вас на майстер-клас з виготовлення смаколиків у «Львівську майстерню шоколаду». Там Ви зможете своїми руками виготовити цукерки, для подарунку своїм рідним та друзям!

Вільний час.

Або пропонуємо Вам відвідати аквапарк «Пляж», найбільший критий водний комплекс в Західній Україні.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день

Наш ранок розпочнеться із звільнення номерів.

Цього дня пропонуємо вам обрати на вибір:

1) 9.00 Виїзд на заміську екскурсію  «Золота  підкова  Львівщини» (факультативно -300 грн./ос. дитячий, 350 грн/ ос. дорослий) –  три замки – Олеський, Золочівський, Підгорецький, оповиті загадками і легендами, чекають Вас. У музеї Олеського замку зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X–XIX ст.  Сьогодні замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. У фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” Підгорецький замок був Лувром. Зараз Підгорецький замок у стані реконструкції. Золочівський замок – найцікавіша історична пам‘ятка, споруджена у стилі бароко у XVI-XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами.

Або

2) 10.00 Запрошуємо вас на заміську екскурсію «КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР» (факультативно -250 грн./ос. дитячий, 300 грн/ ос. дорослий). Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”. Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Повернення до Львова (орієнтовно 16.00).

Вільний час.

 Трансфер до вокзалу( за додаткову оплату). Посадка на поїзд. Будемо раді бачити Вас ще не раз в нашому славетному місті Лева!

Вартість туру:

 • Група 15+1 - від 445грн.
 • Група 30+2 - вІд 330грн.
 • Група 40+3 - від 305грн.

У вартість входить:

 • транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі;
 • супровід керівника групи;
 • проживання супроводжуючої особи відповідно до обраної категорії групи(1, 2, або 3 особи)
 • послуги фірми.

Додатково оплачується:

 • Проживання;
 • Медичне страхування;
 • Додаткове харчування ( сніданки, обіди, вечері),
 • Факультативні заходи, вхідні квитки в музеї та замки;
 • Проїзд в громадському транспорті,
 • Власні витрати;
 • Трансфер на вокзал.

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Додатково оплачується проживання 1 день в готелі або в хостелі.Проживання в готелі 2*  – 3 *:  від 430 грн за номер / за добу.Хостел :  від 150 грн за  особу/ добу

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!    

шкільні канікули

Триденний тур веселі канікули на Галичині!

Дати туру:  жовтень 2019

Осінній Львів прекрасний. Трохи загадковий, романтичний, він приймає Вас в свої обійми в затишних кав’ярнях, пронизаних ароматом кави, в величних будинках, що пам’ятають минуле, і головне в людях, що завжди раді дорогим гостям!

 

1 день

Зустріч групи представником фірми на вокзалі.

Поселення  (варіант – готель 2*-3*/ хостел).

Запрошуємо на пішохідну екскурсію ВУЛИЦІ СТАРОГО МІСТА

Пішохідна екскурсія по Середньовічній частині Львова із відвідуванням  храмів різних конфесій. Екскурсія проходить по території Середньовічного Льова яка входить не лише до території історико-культурного заповідника, але й до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Ви побачите найцінніші пам’ятки середньовіччя: ансамбль площі Ринок, де 45 будівель і всі вони пам’ятки архітектури (шедеври Ренесансу – “Чорна кам’яниця” та будинок Корнякта з італійським подвір’ям, палаци Роберто Бандінеллі, Шольц-Вольфовичів та сім’ї Любомирських, Массарівська кам’яниця, резиденція венеціанських послів); Вірменський квартал – квартал богеми, людей мистецтва і найбільшої кількості кав’ярень (ансамбль Вірменського собору, будинок “Пори року”, культурно-мистецьке об’єднання “Дзига”, кав’ярня-паб “Гасова Лямпа” та її винахідники).

  В Середньовічному місті збереглись також оборонні споруди (Порохова вежа, Головний Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних стін) і багаточисленні храми різних конфесій, які будувались у різний час (Кафедральний костел з чудотврною іконою Богородиці Ласкавої, Успенська православна церква та каплиця трьох святителів, а також колишні костели Бернардинів (один з найкрасивіших у Львові з дерев’яними позолоченими вівтарями), Домініканців (один з найкрасивіших храмів Львова у стилі барокко) та найбільший храм Середньовічного Львова колишній костел Єзуїтів, який міг вмістити близько 5 тисяч чоловік! 65 років храм був закритий а сьогодні він відкрив свої двері для усіх бажаючих (зберігся центральний вівтар з високохудожнім розп’яттям Ісуса Христа XVII ст., гріб Господній і розписи бокових галерей)).

Закінчується екскурсія знайомством з будівлею, що є гордістю міста – Львівською Оперою.

У вільний час. Рекомендуємо відвідати аквапарк «Пляж»(факультативно), що є найбільшим критим аквапарком на території західної України. Або ж завітайте на виставу в один із численних львівських театрів (на вибір)*.

Ночівля.

2 день

Другого дня о  9.00.  виїзд на заміську екскурсію  «Золота  підкова  Львівщини»  –  три замки – Олеський, Золочівський, Підгорецький, оповиті загадками і легендами, чекають на  Вас. У музеї Олеського замку зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X–XIX ст.  Сьогодні замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. У фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” Підгорецький замок був Лувром. Зараз Підгорецький замок у стані реконструкції. Золочівський замокнайцікавіша історична пам‘ятка, споруджена у стилі бароко у XVI-XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами.

17.00 орієнтовне повернення до Львова.

Вільний час.

Пропонуємо факультативно: квест-екскурсії – «Загадки львівської бруківки» (50грн./ос.) – У Львові вже у 1452 р. пл. Ринок і головніші вулиці були бруковані» – це перша відома нам згадка про львівську бруківку. І залишена вона у хроніці губернатора Львова – Бартоломея Зіморовича (1597-1677рр.). Львівська бруківка – справжній кам’яний літопис міста, адже в неї «вкарбовані» кроки відомих львів’ян та гостей міста, сьогодні і Ви маєте можливість «вписати» свою сторінку в цей «літопис», пройшовши цей маршрут.

 Морем позитивних емоцій та адреналіну! Вільний час.

Повернення в готель.

Ночівля.

3 день

Наш ранок розпочнеться із звільнення номерів. Відповідно до залишку часу до потягу пропонуємо Вам :

 10.00  Заміську екскурсію «КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР» (факультативно -250 грн./ос. дитячий, 300 грн/ ос. дорослий). Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”. Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Повернення до Львова (орієнтовно 16.00).

Або

Трьох годинну автобусна оглядова екскурсію ЛЬВІВ – ПЕРЛИНА ЄВРОПИ . Під час якої буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена в світову спадщину ЮНЕСКО (Собор Святого Юра, Високий Замок, Личаківський цвинтар).

 

Найяскравіша пам’ятка барокко на Україні – Собор Святого Юра. Власне собор є частиною комплексу: бароковий собор з дзвіницею, палац митрополитів, будинки капітули, тераси з двораменними сходами, ворота зі скульптурами, мури, що обводять капітульні будинки і владичий сад. У середині храму знаходяться копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: Святого Миколая, Святого Валентина, Святого Апостола Петра (зупинка з виходом).

                              

Личаківський цвинтар – найстаріший некрополь Східної Європи. Це по суті музей надгробної скульптури під відкритим небом. На цвинтарі – 2000 гробниць, близько 20 каплицьі більше 500 пам’ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані відомі політики, духовні особи, вчені різних національностей. На полі почесних поховань перепоховані Герої, що боролись за Волю України у другій половині ХХ ст. і Герої що загинули на початку ХХІ ст., зокрема у січні – лютому 2014 року (зупинка з виходом).

                              

Високий замок – найвища гора Львова, що домінує над містом. Гору називають колискою міста. Є декілька оглядових майданчиків. З верхнього відкривається панорама Львова з висоти пташиного лету! (зупинка з виходом)

А також екскурсія проходить по центральних проспектах включаючи такі пам’ятки архітектури як Університет (колишній Галицький сейм), Політехніка, Шляхетське казино, район Стрийського парку, храми різних конфесій та різних архітектурних періодів.

Трансфер на вокзал*. Сподіваємось, Ви неодмінно ще приїдете у наше чарівне місто.

 

Вартість туру:

 • Група 15+1 - від 725грн.
 • Група 30+2 - вІд 630грн.
 • Група 40+3 - від 610грн.

У вартість входить:

 • транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі;
 • супровід керівника групи;
 • проживання супроводжуючої особи відповідно до обраної категорії групи(1, 2, або 3 особи)
 • Екскурсія «Золота підкова Львівщини»
 • послуги фірми.

Додатково оплачується:

 • Проживання;
 • Медичне страхування;
 • Харчування ( сніданки, обіди, вечері),
 • Власні витрати;
 • Факультативні заходи, вхідні квитки в музеї та замки;
 • Проїзд в громадському транспорті,;
 • Трансфер на вокзал.

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!    

шкільні канікули

Чотириденний тур осінній відпочинок на Львівщині!

Дати туру:  жовтень 2019

Осінній Львів прекрасний. Трохи загадковий, романтичний, він приймає Вас в свої обійми в затишних кав’ярнях, пронизаних ароматом кави, в величних будинках, що пам’ятають минуле, і головне в людях, що завжди раді дорогим гостям!

 

1 день

Зустріч групи представником фірми.

Перше знайомство з містом. Автобусна оглядова екскурсія «Місто Лева» – прекрасна можливість познайомитися з історичними пам’ятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів XIV-XX ст. – Храм св. Єлизавети; Собор св. Юра; Львівська  Політехніка; Національний Університет ім. І.Франка, унікальні архітектурні ансамблі центральної частини Львова. Відвідання  музею народної  архітектури та  побуту під відкритим небом – Шевченківський Гай*.

Поселення  (варіант – готель 2*-3*/ хостел).

Вільний час. Рекомендуємо відвідати аквапарк «Пляж»(факультативно), що є найбільшим критим аквапарком на території західної України. Або ж завітайте на виставу в один із численних львівських театрів (на вибір)*.

Ночівля.

2 день

Сьогодні пропонуємо на вибір:

1) 9.00 Виїзд на заміську екскурсію  «Золота  підкова  Львівщини» (факультативно -300 грн./ос. дитячий, 350 грн/ ос. дорослий) –  три замки – Олеський, Золочівський, Підгорецький, оповиті загадками і легендами, чекають Вас. У музеї Олеського замку зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X–XIX ст.  Сьогодні замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. У фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” Підгорецький замок був Лувром. Зараз Підгорецький замок у стані реконструкції. Золочівський замокнайцікавіша історична пам‘ятка, споруджена у стилі бароко у XVI-XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами.

Або

2) 10.00 Запрошуємо вас на заміську екскурсію «КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР» (факультативно -250 грн./ос. дитячий, 300 грн/ ос. дорослий). Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”. Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Повернення до Львова (орієнтовно 16.00). Вільний час.

Повернення в готель.

Ночівля.

3 день

Наш ранок розпочнеться із зустріч з гідом в центрі біля Оперного театру. На нас чекає пішохідна екскурсія «Легенди старого міста», у ході якої ви побачите найвизначніші пам‘ятки архітектури, занесені у список світової спадщини ЮНЕСКО: Ви побуваєте в самому серці міста Лева – на площі Ринок: Ратуша,  Латинська Катедра, унікальна каплиця Боїмів, Аптека-музей – в підвалах якої можна відчути себе справжнім алхіміком!*, палац Любомирських, Львівська копальня кави*– тут ви побачите місце «видобутку» львівської кави.., старовинний куточок сходу – Вірменський квартал, Вірменський собор* – один із найстаріших соборів у Львові. Також ви прогуляєтесь центральним проспектом Львова – проспектом Свободи, де побачите наш чудовий театр Опери та Балету – один із найкращих у  Європі. І це далеко ще не весь перелік архітектурних перлин, які Ви зустрінете на вулицях стародавнього Львова…

А на довершення вражень від екскурсії ми запрошуємо усіх солодкоїжок відвідати «Львівську майстерню шоколаду», де шоколадних справ майстер вручну виготовляє вишукані конфети, і придбати солодкі сувеніри зі Львова.

Після екскурсійної програми факультативно пропонуємо: квест-екскурсії – «Загадки львівської бруківки» (50грн./ос.) – У Львові вже у 1452 р. пл. Ринок і головніші вулиці були бруковані» – це перша відома нам згадка про львівську бруківку. І залишена вона у хроніці губернатора Львова – Бартоломея Зіморовича (1597-1677рр.). Львівська бруківка – справжній кам’яний літопис міста, адже в неї «вкарбовані» кроки відомих львів’ян та гостей міста, сьогодні і Ви, маєте можливість «вписати» свою сторінку в цей «літопис», пройшовши цей маршрут.

 Гарантуємо морем позитивних емоцій та адреналіну!

Вільний час. Ночівля.

4 день

Наш ранок розпочнеться із звільнення номерів. При залишенні вільного часу до потягу пропонуємо день розваг, веселощів, чудового настрою і гарних покупок. Ви можете відвідати великий торгово-розважальний комплекс «Кінг-Крос-Леополіс», або ж навідайтесь на ринок товарів народного промислу «Вернісаж», де також можна придбати оригінальні львівські сувеніри на згадку про поїздку в місто Лева. Або Мотузковий парк «Нарнія» — це веселощі для діток і екстрим для дорослих. Діти зможуть випробувати свої сили, а дорослих потішить канатна доріжка з перешкодами.  Ви зможете відчути себе шукачем пригод та провести дозвілля, поринувши в яскраві емоції!

Трансфер на вокзал*. Сподіваємось, Ви неодмінно ще приїдете у наше чарівне місто! До нових зустрічей на Галичині!

Вартість туру:

 • Група 15+1 - від 605грн.
 • Група 30+2 - вІд 475грн.
 • Група 40+3 - від 450грн.

У вартість входить:

 • транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі;
 • супровід керівника групи;
 • проживання супроводжуючої особи відповідно до обраної категорії групи(1, 2, або 3 особи)
 • Екскурсія «Золота підкова Львівщини»
 • послуги фірми.

Додатково оплачується:

 • Проживання;
 • Медичне страхування;
 • Додаткове харчування ( сніданки, обіди, вечері),
 • Власні витрати;
 • Факультативні заходи, вхідні квитки в музеї та замки;
 • Проїзд в громадському транспорті,;
 • Трансфер на вокзал.

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Додатково оплачується проживання 3 днів в готелі або в хостелі.Проживання в готелі 2*  – 3 * :  від 430 грн за номер / за добу.Хостел :  від 150 грн за  особу/ добу

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!    

шкільні канікули

Чарівні зимові канікули у Львові

Дати туру:  грудень 2019, січень 2020

Проведи ці незабутні зимові канікули у Львові, відчуй атмосферу
передсвяткового міста: смачні запах різдвяного ярмарку, блиск
святкових вогнів, відчуй настрій передчуття дива.

 

Зимові канікули до Львова- це можливість весело та пізнавально провести час в хорошій компанії! Ви на власні очі побачите легендарний і величний Львів, місто середньовічних
лицарів, вдихнете аромат легенд і, звичайно, відчуєте смак справжньої львівської
кави. Розширені програми майстер класів з виготовлення різдвяних зірок, різдвяних пряників. Різноманітні квести!!

А ще пропонуємо справжні зимові розваги на свіжому повітрі- Їжак Парк і зайнятися
сноутюбінгом! Сноутюбінг — це спуск з невеликого снігового схилу  на надувних санках
(тюбах) по підготовленій снігові доріжці! Неймовірні враження забезпечені!

Вартість туру залежить від кількості днів, обраного варіанту проживання, харчування, та від бажаного екскурсійного наповнення.

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!    

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *