Чарівний тандем: Краків Закопане

Польща

Чарівний тандем: Краків Zakopane

Львів – Краків-Energy Land -Закопане-Львів

Дата туру: (Після закінчення карантину та відкриття кордонів)

 

1 день

Зустріч на з / д вокзалі міста Львова.

Виїзд до Кракова .Перетин кордону. Прибуття до Кракова. Групова оглядово-пішохідна екскурсія по старому Кракову і Королівському замку Вавель: Краків зберігає справжню польську самобутність, у ньому на кожному кроці – відображення насиченою подіями польської історії. Королівський замок на Вавелі, місце коронації польських королів – Кафедральний собор, торгові ряди Сукеніци; огляд одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи – Ягелонського університету, а також Маріїнський костел.(2,5 год) Вільний час. Придбання сувенірів. Вільний час. Вечеря. Поселення в готелі. Нічліг.

 

День 2

Сніданок. Виїзд до парку розваг Energy Land ( вх. квиток 15є) . Його територія розділена на кілька частин. Наприклад, в “Байколандіі” зібрані атракціони для дорослих. А Tsunami Drop – це 40 метрів вільного падіння. У спеціальному кріслі вас доставлять на висоту, з якої можна помилуватися околицями, а потім зовсім несподівано крісло починає стрімко падати вниз. Поруч розташований тир, в якому можна постріляти з лазерного пістолета. Можна покататися на Space Booster – це нагадує ракету конструкція, на кінцях якої розташовані сидіння для відвідувачів. Коли всі готові до старту, конструкція починає швидко рухатися в усі можливі сторони. Гарна розвага для любителів адреналіну! Є в парку і кіно 7D. А для самих маленьких передбачені різноманітні ігри, шоу, жонглери . Повернення вготель. Вечеря. Нічліг.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Закопане. Поселення в готель. Обідо – Вечеря.
Прогулянка по столиці польських Татр – чудова природа, колорит гуральского фольклору і широкий вибір розваг!!! Центр Закопане – вулиця Крупувки (Krupowki) – все крутиться навколо неї: національні ресторанчики – колиби, палатки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев’яною архітектурою міста. Гуляючи по Крупувкам і насолоджуючись гуральською музикою і веселощами, спускаємося до закопанського ринку, де від великої кількості сувенірів голова йде обертом… Нічліг.

 

4 день

Сніданок. Виселення з пансіонату.
Виїзд до Львова. Орієнтовне прибуття 22:00.

 

 

Вартість туру з особи 260є

У вартість включено:

Додатково оплачується:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *