ГРЕЦІЯ

« Греція - колиска Християнства»

Львів – Паралія Катеріні- г.Олімп-о.Корфу – Метеори – Львів

Дата туру:

10.06- 17.06 2021 року

1 день 

Виїзд зі Львова о 6:00. Транзитний переїзд по території Румунії, Сербії, Македонії.

2 день 

13:00 – Орієнтовне прибуття до Греції.

Розміщення в готелі. Відпочинок на морі. Нічліг.

3 день 

Сніданок. Виїзд на  г. Олімп. Гора Олімп-це «ціла Країна». Її окружність складає 180 км. Олімп- є священною горою, з вершин якої спускались боги на землю. Іноді по своїх справах, а іноді щоб втрутитись в хід історії людства. На горі розташовані десятки містечок, сіл та монастирів. Повернення в готель. Відпочинок на морі. Нічліг.

4 день 

Сніданок. Виїзд на екскурсію до Метеорів — один із найбільших монастирських комплексів у Греції, відомий, насамперед, своїм унікальним розташуванням на вершинах скель. Комплекс монастирів, другий за розміром після Афону. Скелі Метеори з’явились близько 60 млн років тому, коли замість рівнини у цій місцині було прадавнє море. Під дією геологічної сили води, вітру, під впливом перепадів температур поступово утворювались кремезні кам’яні «стовпи», що ніби зависли у повітрі.

Трансфер на паромі до  Корфу – острів, що дозволяє відчути справжню Грецію. Красиве місце в Іонічному морі славиться природними красотами і багатовіковою історією, що сягає сивої давнини. Корфу по праву вважається одним з найзеленіших островів, а його пляжі, повні екзотики, блакитні морські хвилі ваблять туристів, спраглих до райського відпочинку.

Розміщення в готелі. Нічліг.

5 день

Сніданок. Вирушаємо до Святого Спиридона – найбільш відома церква острова в якій зберігаються мощі Святого. Говорять, що Спиридон досі ходить по світу і допомагає тим кому дуже потрібна його допомога. За рік його взуття зношується, тому кожен рік мощі святого Спиридона переобувають в нове взуття, а старе  ріжуть на дрібні кусочки і роздають прихожанам.

Далі наша подорож продовжиться гуляючи по Керкірі. Повернення в готель. Нічліг.

6 день 

Сніданок. Виїзд на паромі на материкову частину Греції- на Паралію Катеріні. Поселення в готель. Відпочинок. Нічліг.

7 день 

Сніданок. До 12:00 в Вас є час відпочити або ще раз зануритися в тепле, солене Грецьке море. Звільнення номерів. Виїзд з готелю на Україну.

8 день 

Прибуття в Україну.  Пропонуємо Вам зупинитись в м. Берегове.

Берегове – відоме давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина та своїми термальними водами! Запрошуємо Вас відвідати басейни з термальними водами. Після такого довгого переїзду – купання в термальних водах дозволить Вам набратися сил для подальшої подорожі! Ну і обов’язково після термалів – дегустація закарпатських вин в старовинних підвалах!!!

20:00 Орієнтовне повернення до Львова

Вартість туру: 9350 грн

У вартість входить:

Додатково оплачується:

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення загального обсягу послуг.

ВАЖЛИВО:

• При замовленні  – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.

• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні прохання курс уточнювати!

• За одномісне розміщення передбачена доплата.

• Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.

• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг.

• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови.