АЛБАНІЯ

Курорт Дуррес розташований на Адріатичному узбережжі, є одним з найпопулярніших місць відпочинку в Албанії. Завдяки великій кількості пам’яток в Дурресі прекрасно поєднується пляжний і екскурсійний відпочинок. Крім того, саме місто, яке за розмірами поступається лише столиці держави Тирані, знаходиться всього в 33 кілометрах від неї. Пляжі тут піщані, розташовані уздовж головної вулиці міста,протяжністю 15 км. Особливість цих піщаних пляжів є соснові ліси, в тіні яких побудовані багато готелів, широка прибережна смуга,пологий вхід в мореяке швидко прогрівається, неймовірно чисте повітря добре  підходить для відпочиваючих з дітьми.

Курорт Вльора – це великий і чудовий, а також не менше таємничий, ніж сама Албанія місто-порт. Саме тут – у Вльорі зустрічаються два моря: Адріатичне і Іонічне.Тепле сонце, чисті пляжі, прозора вода і легкий бриз – це далеко не все, чим може похвалитися це мальовниче місто, яке знаходиться неподалік від столиці Албанії. Піщані, галькові і кам’янисті пляжі прекрасно поєднуються з міськими пейзажами, оливковими гаями і барвистими садами.

Хороші дроги, великий вибір ресторанів і кафе, можливість вибору готелю з цінами на будь-який гаманець, все це забезпечує популярність Вльори серед туристів.Крім того, в місті знаходиться велика кількість культурних та історичних пам’яток. У Вльорі можна побачити руїни античних будівель, амфітеатр Орикум, побувати в етнографічному або історичному музеях, піднятися на фортецю Порто-Палермо.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *