Знайомство зі Львовом
(два дні)

1 день

Зустріч групи на вокзалі представником фірми. Вітаємо Вас в столиці Галичини – місті Лева!

Починаємо нашу подорож з автобусної екскурсії «Знайомство зі Львовом». Прямуючи до вулицях нашого міста Ви зможете ознайомитись з яскравим прикладом неоготики в архітектурі – собором св.. Ольги та Єлизавети, головною греко-католицькою святинею – собором Св. Юра, Львівським Оперним театром – одним з найкрасивіших в Європі. Потім ми піднімемось з Вами на Замкову гору – найвищу точку Львова, звідки і починалась його історія. Ви побачите залишки древнього замку, а з оглядової площадки -панораму осіннього Львова. Спустившись з Високого замку ви побачите Арсенал, Порохову вежу, фортифікаційні споруди древнього Львова, пл. Галицьку, проспект Свободи та проїдемо біля Львівського національного університету ім. І. Франка.

Поселення в готель або хостел.

Після цього відправляємося на пішу екскурсію по центральній частині міста, під час якої Ви побачите найцікавіші пам’ятки древнього Львова, занесені до Списку світової спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Домініканський собор, Латинська катедра, Каплиця Боїмів, Костел Єзуїтів, Бернардинський двір, Львівський оперний театр та ще багато чого цікавого!

Всі знають, що Львів славиться своїм шоколадом. Тому, для того, щоб Ви також долучились до цієї чудової традиції, запрошуємо Вас на майстер-клас з виготовлення смаколиків у «Львівську майстерню шоколаду». Там Ви зможете своїми руками виготовити цукерки, для подарунку своїм рідним та друзям!

Вільний час.

Або пропонуємо Вам відвідати аквапарк «Пляж», найбільший критий водний комплекс в Західній Україні.

Повернення в готель. Ночівля.

2 день

Наш ранок розпочнеться із звільнення номерів.

Цього дня пропонуємо вам обрати на вибір:

1) 9.00 Виїзд на заміську екскурсію  «Золота  підкова  Львівщини» (факультативно -300 грн./ос. дитячий, 350 грн/ ос. дорослий) –  три замки – Олеський, Золочівський, Підгорецький, оповиті загадками і легендами, чекають Вас. У музеї Олеського замку зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X–XIX ст.  Сьогодні замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. У фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” Підгорецький замок був Лувром. Зараз Підгорецький замок у стані реконструкції. Золочівський замок – найцікавіша історична пам‘ятка, споруджена у стилі бароко у XVI-XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами.

Або

2) 10.00 Запрошуємо вас на заміську екскурсію «КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР» (факультативно -250 грн./ос. дитячий, 300 грн/ ос. дорослий). Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”. Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Повернення до Львова (орієнтовно 16.00).

Вільний час.

 Трансфер до вокзалу( за додаткову оплату). Посадка на поїзд. Будемо раді бачити Вас ще не раз в нашому славетному місті Лева!

Вартість туру:

У вартість входить:

Додатково оплачується:

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Додатково оплачується проживання 1 день в готелі або в хостелі.Проживання в готелі 2*  – 3 *:  від 230 грн за ОСОБУ / за добу.Хостел :  від 180 грн за  особу/ добу

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!