Вікенд по Королівськи

ПОЛЬЩА

Львів-Краків-Велічка_Львів

Дата туру: Після закінчення карантину та відкриття кордонів)

 

День 1

Зустріч на з / д вокзалі міста Львова. Виїзд до Кракова о 16:00. Перетин кордону. Прибуття до Кракова. Поселення в готелі. Нічліг.

День 2

Сніданок. Групова оглядово-пішохідна екскурсія по старому Кракову і Королівському замку Вавель: Краків зберігає справжню польську самобутність, у ньому на кожному кроці – відображення насиченою подіями польської історії. Королівський замок на Вавелі, місце коронації польських королів – Кафедральний собор, торгові ряди Сукеніци; огляд одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи – Ягелонського університету, а також Маріїнський  костел.

 Вільний час .  Рекомендуємо! Відвідування аквапарку (Вхідний квиток 10 € – 2години) Море вражень та адреналіну! Гірки та «труби» це більше 768 метрів по-справжньому крутого спуска.Альпіністскі стіни: для любителів скелелазання стінки, з яких можна безпечно звалитися в воду, що б потім спробувати знову. Гідромасаж – справжній бальзам для м’язів і суглобів. «Дика річка» це те, що напевно Вас захопить. Джакузі – бульбашкової блаженство масажу і оригінальна антистресова терапія. Басейн для дітей: замок, фонтани теплої води – казковий світ в якому можна грати нескінченно.Повернення в готель. Нічліг.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Групова екскурсійна програма у Велічку (тривалість 3 години). ( вх. квиток  24є ) розробки – це ціле семиповерхове  місто загальною глибиною 320 метрів, довжиною 4 кілометри і шириною один кілометр. Екскурсія до копалень триває 2,5 години і проходить через прикрашені скульптурами приміщення і величезні зали з галереями та озерами. Ви дізнаєтеся, як видобували сіль – основне джерело доходів королівської скарбниці. Виїзд до Львова. Орієнтовне прибуття 22:00

Вартість туру з особи при групі 40 осіб    - 105 є

У вартість включено:

  • - Проживання : 2 ночі в готелі в м. Краків
  • Харчування ВВ ( згідно програми туру)
  • Групова оглядова екскурсія по Кракову
  • Групова оглядова екскурсія по Соляних Шахтах Велічки
  • Транспортне обслуговування по програмі;
  • медичне страхування

Додатково оплачується:

  • Вхідні квитки в туристичні та розважальні об’єкти. -Аквапарк в Кракові – 10є -Соляні копі Велічки -24є - Вавель ( уточнюється)
  • оплата квитків в громадському транспорті
  • додаткове харчування

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *