СЛОВАЧЧИНА

«Угорсько-Словацький релакс»

Дата туру:(Після закінчення карантину та відкриття кордонів)

1 день

07.00  Зустріч відпочиваючих керівником групи. Виїзд зі Львова.

Перетин Словацького кордону. На нас чекає ТЕРМАЛЬНИЙ СПА Земплінської Ширяви.

 Ви не встигли відпочити цього літа на морі? Не біда! Земплінська Ширава – це словацьке море, так його називають місцеві жителі. Це найбільше техногенне озеро в Словаччині, навколо якого створені ідеальні умови для оздоровлення та занять водними видами спорту, риболовлі та походів.

Серце Термальної ШÍРАВА – це геотермальна свердловина GTH-1, глибина якої становить 940 м. Геотермальна вода надходить із середовища осадових вапняків, а за даними аналізів, вона бальнеотерапевтична і має від 6 до 10 тисяч років.

 Термальний Аквапарк « Ширава» – сучасний термальний парк, що розкинувся на березі Земплінської Ширави в селі Калужа, точніше – на прекрасному острові Ведмежа гора, який вважається одним з найкрасивіших місць в цьому регіоні.

 На території «Водного світу» знаходяться криті басейни: з штучними хвилями, плавальний, релаксаційний та масажний, а також басейн для дітей до 5 років. Басейн з штучними хвилями дозволяє відпочиваючим відчути себе на морському березі, релаксаційний обладнаний численними масажними форсунками (для масажу литок ніг, спини і т. Д.). Масажний басейн пропонує можливість насолодитися всією красою не тільки гідромасажу на кріслах, а й на водяних масажних лавках.

 Крім басейнів, відвідувачів термального парку Ширава чекають і інші, найрізноманітніші розваги: довга і коротка водяна гірка, «дика ріка», «гойдаюча затока», дитячий ігровий майданчик і т. Д.

 Зрозуміло, якісний відпочинок неможливий без хороших напоїв і смачної їжі , про яку подбав ресторан аквапарку. У розпорядженні відпочиваючих є безліч зручних шезлонгів. Для тих, хто шукає спокою і самоти, призначена зона відпочинку на першому поверсі термального комплексу.

Поселення в готель. Ночівля

2 день

Сніданок. Другого днями продовжуємо відпочивати на термалах Земплінської Ширяви.

Зрозуміло, якісний відпочинок неможливий без хороших напоїв і смачної їжі , про яку подбав ресторан аквапарку. У розпорядженні відпочиваючих є безліч зручних шезлонгів. Для тих, хто шукає спокою і самоти, призначена зона відпочинку на першому поверсі термального комплексу.

Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Приїзд до чарівного угорського міста  Шарошпатак, який славиться своїм історичним минулим закарбованим навічно в колоритній архітектурі міста.

На нас чекають відвідування термальних басейнів  Шарошпатака.

Для відпочиваючих пропонують великий вибір термальних басейнів.  Термальна вода, що досягає  47 ° C відразу після видобутку, подається в басейни двома свердловинами. Вона містить значну кількість мінералів: кальцій, магній, натрій, сульфат, карбонат та фтор термічного типу.

Рекомендується для лікування серцево-судинних захворювань та суглобів. Крім того, це полегшує симптоми гінекологічних захворювань. Також її вживають як ліки у вигляді питної води.

Пропонують відвідувачам :

Тан басейн

басейн із наметовим покриттям – це басейн з теплою водою, який можна лікуватись у холодний період. Термальна релаксація води може забезпечити чудовий відпочинок холодними зимовими вечорами. 

Басейн Acapulco

Популярний водний  басейн складається з 3 частин: є секція з ігристим гейзером, де наші гості зможуть освіжитися; сім’ї з маленькими дітьми мають неглибокий дитячий басейн, де батьки можуть купатися зі своєю дитиною; і, глибокий басейн для дорослих. Глибина басейну: 1,2-1,5м і 0,2-0,7м. Температура басейну: 31-33 ° С

 Термальний басейн

У цьому спа-центрі є басейн з найбільш гарячою водою, який складається з декількох рівнів, і рівні змінюються за температурою, де кожен може знайти той, який їм підходить. Глибина басейну: 0,2-1м .Температура басейну: 32-36 ° C Розмір басейну: 25м х 33м з 6 частинами басейни.

Вечірній виїзд до кордону. Повернення до Україну після 24.00.

До нових зустрічей!

Вартість туру:

У вартість входить:

Додатково оплачується: