шкільні канікули

Веселі канікули на Галичині!(три дні)

Західна Україна є не тільки унікальною культурною спадщиною країни, але і дивовижним природним ареалом, тому шкільні тури і канікули до Львова особливо гарні. Старовинні вулиці Львова відобразили в собі австро-угорську та польську історії міста. Екскурсії для шкільних груп у Львові особливі і включають всі пам’ятники древнього Львова, які перебувають під захистом ЮНЕСКО.

Шкільні тури  проходять  вулицями Львова і знайомлять із середньовічною історією міста, яке було назване на честь сина Лева засновником – Данилом Галицьким. З тих пір велика історія Львова збагатилася польською та австро-угорською культурою. Майже 200 років у Львові всі міські документи велися німецькою мовою…

Екскурсії у Львові для школярів ведуть професійні гіди, з огляду на особливість дитячого сприйняття

1 ДЕНЬ

Зустріч групи представником фірми на вокзалі.

Поселення  (варіант – готель 3*/ хостел).

Запрошуємо на пішохідну екскурсію ВУЛИЦІ СТАРОГО МІСТА

Пішохідна екскурсія по Середньовічній частині Львова із відвідуванням  храмів різних конфесій. Екскурсія проходить по території Середньовічного Льова яка входить не лише до території історико-культурного заповідника, але й до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Ви побачите найцінніші пам’ятки середньовіччя: ансамбль площі Ринок, де 45 будівель і всі вони пам’ятки архітектури (шедеври Ренесансу – “Чорна кам’яниця” та будинок Корнякта з італійським подвір’ям, палаци Роберто Бандінеллі, Шольц-Вольфовичів та сім’ї Любомирських, Массарівська кам’яниця, резиденція венеціанських послів); Вірменський квартал – квартал богеми, людей мистецтва і найбільшої кількості кав’ярень (ансамбль Вірменського собору, будинок “Пори року”, культурно-мистецьке об’єднання “Дзига”, кав’ярня-паб “Гасова Лямпа” та її винахідники).

  В Середньовічному місті збереглись також оборонні споруди (Порохова вежа, Головний Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних стін) і багаточисленні храми різних конфесій, які будувались у різний час (Кафедральний костел з чудотврною іконою Богородиці Ласкавої, Успенська православна церква та каплиця трьох святителів, а також колишні костели Бернардинів (один з найкрасивіших у Львові з дерев’яними позолоченими вівтарями), Домініканців (один з найкрасивіших храмів Львова у стилі барокко) та найбільший храм Середньовічного Львова колишній костел Єзуїтів, який міг вмістити близько 5 тисяч чоловік! 65 років храм був закритий а сьогодні він відкрив свої двері для усіх бажаючих (зберігся центральний вівтар з високохудожнім розп’яттям Ісуса Христа XVII ст., гріб Господній і розписи бокових галерей)).

Закінчується екскурсія знайомством з будівлею, що є гордістю міста – Львівською Оперою.

У вільний час. Рекомендуємо відвідати аквапарк «Пляж»(факультативно), що є найбільшим критим аквапарком на території західної України. Або ж завітайте на виставу в один із численних львівських театрів (на вибір)*.

Ночівля.

2 ДЕНЬ

Другого дня о  9.00.  виїзд на заміську екскурсію  «Золота  підкова  Львівщини»  –  три замки – Олеський, Золочівський, Підгорецький, оповиті загадками і легендами, чекають на  Вас. У музеї Олеського замку зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X–XIX ст.  Сьогодні замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. У фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” Підгорецький замок був Лувром. Зараз Підгорецький замок у стані реконструкції. Золочівський замокнайцікавіша історична пам‘ятка, споруджена у стилі бароко у XVI-XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами.

17.00 орієнтовне повернення до Львова.

Вільний час.

Пропонуємо факультативно: квест-екскурсії – «Загадки львівської бруківки» (50грн./ос.) – У Львові вже у 1452 р. пл. Ринок і головніші вулиці були бруковані» – це перша відома нам згадка про львівську бруківку. І залишена вона у хроніці губернатора Львова – Бартоломея Зіморовича (1597-1677рр.). Львівська бруківка – справжній кам’яний літопис міста, адже в неї «вкарбовані» кроки відомих львів’ян та гостей міста, сьогодні і Ви маєте можливість «вписати» свою сторінку в цей «літопис», пройшовши цей маршрут.

Море позитивних емоцій та адреналіну! Вільний час.

Повернення в готель.

Ночівля.

3 ДЕНЬ

Наш ранок розпочнеться із звільнення номерів. Відповідно до залишку часу до потягу пропонуємо Вам :

 10.00  Заміську екскурсію «КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР» (факультативно -250 грн./ос. дитячий, 300 грн/ ос. дорослий). Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”. Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Повернення до Львова (орієнтовно 16.00).

Або

Трьох годинну автобусна оглядова екскурсію ЛЬВІВ – ПЕРЛИНА ЄВРОПИ . Під час якої буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена в світову спадщину ЮНЕСКО (Собор Святого Юра, Високий Замок, Личаківський цвинтар).

 

Найяскравіша пам’ятка барокко на Україні – Собор Святого Юра. Власне собор є частиною комплексу: бароковий собор з дзвіницею, палац митрополитів, будинки капітули, тераси з двораменними сходами, ворота зі скульптурами, мури, що обводять капітульні будинки і владичий сад. У середині храму знаходяться копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: Святого Миколая, Святого Валентина, Святого Апостола Петра (зупинка з виходом).

                              

Личаківський цвинтар – найстаріший некрополь Східної Європи. Це по суті музей надгробної скульптури під відкритим небом. На цвинтарі – 2000 гробниць, близько 20 каплицьі більше 500 пам’ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані відомі політики, духовні особи, вчені різних національностей. На полі почесних поховань перепоховані Герої, що боролись за Волю України у другій половині ХХ ст. і Герої що загинули на початку ХХІ ст., зокрема у січні – лютому 2014 року (зупинка з виходом).

                              

Високий замок – найвища гора Львова, що домінує над містом. Гору називають колискою міста. Є декілька оглядових майданчиків. З верхнього відкривається панорама Львова з висоти пташиного лету! (зупинка з виходом)

А також екскурсія проходить по центральних проспектах включаючи такі пам’ятки архітектури як Університет (колишній Галицький сейм), Політехніка, Шляхетське казино, район Стрийського парку, храми різних конфесій та різних архітектурних періодів.

Трансфер на вокзал*. Сподіваємось, Ви неодмінно ще приїдете у наше чарівне місто.

 

Вартість туру:

У вартість входить:

Додатково оплачується:

*Увага!При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць.Програма туру і кількість днів перебування за Вашим бажанням може бути відредагована.

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів,а також замінювати на рівноцінні,без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!