шкільні канікули

Чотириденний тур Відпочинок на Львівщині!

1 ДЕНЬ

Зустріч групи представником фірми.

Перше знайомство з містом. Автобусна оглядова екскурсія «Місто Лева» – прекрасна можливість познайомитися з історичними пам’ятками, багатством та різноманітністю архітектурних стилів XIV-XX ст. – Храм св. Єлизавети; Собор св. Юра; Львівська  Політехніка; Національний Університет ім. І.Франка, унікальні архітектурні ансамблі центральної частини Львова. Відвідання  музею народної  архітектури та  побуту під відкритим небом – Шевченківський Гай*.

Поселення  (варіант – готель 3*/ хостел).

Вільний час. Рекомендуємо відвідати аквапарк «Пляж»(факультативно), що є найбільшим критим аквапарком на території західної України. Або ж завітайте на виставу в один із численних львівських театрів (на вибір)*.

Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сьогодні пропонуємо на вибір:

1) 9.00 Виїзд на заміську екскурсію  «Золота  підкова  Львівщини» (факультативно -300 грн./ос. дитячий, 350 грн/ ос. дорослий) –  три замки – Олеський, Золочівський, Підгорецький, оповиті загадками і легендами, чекають Вас. У музеї Олеського замку зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X–XIX ст.  Сьогодні замку повернуто вигляд, який він мав у XVII ст. Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. У фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” Підгорецький замок був Лувром. Зараз Підгорецький замок у стані реконструкції. Золочівський замокнайцікавіша історична пам‘ятка, споруджена у стилі бароко у XVI-XVII ст. на зразок цитаделі з бастіонами.

Або

2) 10.00 Запрошуємо вас на заміську екскурсію «КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР» (факультативно -250 грн./ос. дитячий, 300 грн/ ос. дорослий). Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”. Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Повернення до Львова (орієнтовно 16.00). Вільний час.

Повернення в готель.

Ночівля.

3 ДЕНЬ

Наш ранок розпочнеться із зустріч з гідом в центрі біля Оперного театру. На нас чекає пішохідна екскурсія «Легенди старого міста», у ході якої ви побачите найвизначніші пам‘ятки архітектури, занесені у список світової спадщини ЮНЕСКО: Ви побуваєте в самому серці міста Лева – на площі Ринок: Ратуша,  Латинська Катедра, унікальна каплиця Боїмів, Аптека-музей – в підвалах якої можна відчути себе справжнім алхіміком!*, палац Любомирських, Львівська копальня кави*– тут ви побачите місце «видобутку» львівської кави.., старовинний куточок сходу – Вірменський квартал, Вірменський собор* – один із найстаріших соборів у Львові. Також ви прогуляєтесь центральним проспектом Львова – проспектом Свободи, де побачите наш чудовий театр Опери та Балету – один із найкращих у  Європі. І це далеко ще не весь перелік архітектурних перлин, які Ви зустрінете на вулицях стародавнього Львова…

А на довершення вражень від екскурсії ми запрошуємо усіх солодкоїжок відвідати «Львівську майстерню шоколаду», де шоколадних справ майстер вручну виготовляє вишукані конфети, і придбати солодкі сувеніри зі Львова.

Після екскурсійної програми факультативно пропонуємо: квест-екскурсії – «Загадки львівської бруківки» (50грн./ос.) – У Львові вже у 1452 р. пл. Ринок і головніші вулиці були бруковані» – це перша відома нам згадка про львівську бруківку. І залишена вона у хроніці губернатора Львова – Бартоломея Зіморовича (1597-1677рр.). Львівська бруківка – справжній кам’яний літопис міста, адже в неї «вкарбовані» кроки відомих львів’ян та гостей міста, сьогодні і Ви, маєте можливість «вписати» свою сторінку в цей «літопис», пройшовши цей маршрут.

 Гарантуємо морем позитивних емоцій та адреналіну!

Вільний час. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Наш ранок розпочнеться із звільнення номерів. При залишенні вільного часу до потягу пропонуємо день розваг, веселощів, чудового настрою і гарних покупок. Ви можете відвідати великий торгово-розважальний комплекс «Кінг-Крос-Леополіс», або ж навідайтесь на ринок товарів народного промислу «Вернісаж», де також можна придбати оригінальні львівські сувеніри на згадку про поїздку в місто Лева. 

Трансфер на вокзал*. Сподіваємось, Ви неодмінно ще приїдете у наше чарівне місто! До нових зустрічей на Галичині!

Вартість туру:

У вартість входить:

Додатково оплачується:

*Увага! При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць. 

*Додатково оплачується проживання 3 днів в готелі або в хостелі. Проживання в готелі 2*  – 3 * :  від 430 грн за номер / за добу. Хостел :  від 150 грн за  особу/ добу

*Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, а також замінювати на рівноцінні, без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!