Релакс-тур «Термальний рай Закарпаття»

тури по україні

Релакс-тур «Термальний рай Закарпаття »

Львів–Чинадієво Замок Сент–Міклош–Берегово- Велятино–Мукачиве замок Паланок–Львів

Дати туру:  15-16.08. 2020

1 день

8.00. Зустріч на з/д вокзалі та виїзд зі Львова. Ми вирушаємо до Закарпаття.

Наша перша зупинка – Чинадієво. Замок Сент- Міклош. Там, де гори усе ближче підходять до річки Латориця, розташоване селище Чинадійово. У письмових джерелах село Чинадійово вперше згадується від 1214 р. як Сент-Міклош. “Сент-Міклош” можна перекласти як “Святий Миколай”. Як будь-яка порядна середньовічна фортеця, “Сент-Міклош” має свої таємниці: господарі можуть показати декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи. “Сент-Міклош” — це замок кохання. Тут Ілона Зріні зустрічалась із графом Імре Текелі — трансільванським аристократом, очільником повстанців-куруців. Княгиня була на 14 років старша від свого коханця, австрійська влада, свідома діяльності й настроїв Текелі, засуджувала пару. Коли про кохання двох бунтарів дізнались при дворі, Європа спостерігала за ним, тамуючи подих. Згодом княгиню було ув’язнено і вислано за межі Австро-Угорщини, але до замку повернувся її син — Ференц Ракоці, на чолі оновленої повстанської армії.

Переїзд у Берегово.

Запрошуємо Вас до  термальних басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок», відомого на всю Україну своїми лікувальними властивостями. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1150 м., вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу води.

 А зараз запрошуємо Вас на дегустацію справжнього закарпатського вина , де вам розкажуть про історію села, виноробство та пригостять різними винами.

 Поселення в готель. Нічліг.

2 день

8.00 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Велятино.

Історія «Теплих вод» розпочалась більше 2х десятків років. У 1990 році на базі термального джерела був збудований туристичний,термальний,лікувальний комплекс. Люди сюда почали їхати не тількі з Закарпаття але й з цілої України.

 У оздоровчому комплексі: басейни та ванни з термальною водою, лікувальні грязі, масаж та спа-послуги – словом все що зробить відпочинок незабутнім та максимально корисним! Мінералізація термальної води тут складає близько 100 грам на літр. У порівнянні, морська вода має лише три грами на літр води!

  Пора повертатись до Львова, але ми обовьязково заїдемо до Мукачева. Ми з вами відвідаємо Мукачівський замок «Паланок», який овіяний легендами і бойовою славою та увінчує своїми могутніми фортечними стінами одинокий гостроверхий пагорб, що здіймається над довколишньою рівниною. Замок – особлива гордість краю і одна з найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття ХІV-ХVII ст.

Ну а після відвідин замку пропонуємо скуштувати БОГРАЧ, в одному з закладів Мукачева і випити філіжанку закарпатьскої кави,якою пишаються закарпатці!

 

19.00 виїзд до Львова,орієнтовний час прибуття 23-00.

До нових зустрічей!!!

Вартість туру: 1 300 грн/особа

У вартість входить:

  • транспортні послуги по маршруту;
  • екскурсійне обслуговування згідно програми;
  • Проживання у готелі ВВ (1 ніч)
  • послуги фірми

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки у музеї та об’єкти відвідування: палац Сент-Міклош- добровільні пожертви;
  • Мукачівський замок: дорослі – 50грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
  • Термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – від 180 грн.за год. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн. за год, діти від 120 до 150 см. – 80 грн.за год, діти до 120 см. – безкоштовно;
  • «Теплі Води» (Велятино): загальний – від 150 грн за год., пенсіонери -150 грн., діти – 75 грн., діти до 3 років – безкоштовно. Дегустація вин 100 грн .
Контактна форма

 

×