“Ой хто Миколая любить”

тури по україні

“Ой хто Миколая любить”

(3 ДНЯ/2 НОЧІ) Дати туру: 18-20.12.2020

1 ДЕНЬ (18.12)

09:00 – Зустріч групи на залізничному вокзалі. Переїзд в Івано-Франківськ.

Запрошуємо Вас на екскурсію до Івано-Франківська – одного з яскравих міст Прикарпаття. Це містечко вирізняється спокоєм і колоритом старовинної Галичини. Прогулянка давнім Станіславом дозволить Вам познайомитсь з безліччю пам’ятників XVIII-XIX століть. Ви відвідаєте одну з найстаріших пам’яток – палац Потоцьких, зведений в 1672-1682 роках. Саме з цього архітектурного комплексу починається історія міста – спочатку тут знаходився замок гетьмана Анджея Потоцького. Згодом навколо замку Потоцького виросло нове місто. В самому серці Франківська знаходиться Ратуша, збудована на рубежі 20-30-х років ХХ століття.

До головних архітектурних пам’яток відносяться – старовинний храм Воскресіння Христа, Вірменська церква. Собор Святого Воскресіння – це центр Івано-Франківської архієпархії та серце релігійного життя міста.

Наприкінці прогулянки Ви зайдете до цікавого арт-об’єкту – галереї “Бастіон”, розташованої поблизу давніх укріплень Станіслава, тут Ви відвідаєте експозицію виставки “Арт на мур”. У цій галереї сучасні франківські художники регулярно презентують свої роботи.

Переїзд в Яремче. Розміщення в готелі. Обід.

Йдемо знайомитись з найколоритнішим містечком Карпат.

Тут на Вас чекають гірські пейзажі, водоспади зі сріблястою водою. Починаємо прогулянку з центра міста, де відкривається прекрасний вид на водоспад Пробій і гірську річку Прут. Біля водоспаду є ринок, на якому кожний зможе придбати колоритні сувеніри. Загалом, ця прогулянка карпатським містечком дозволить Вам ближче пізнати культуру і природу Гуцульщини і краще вивчити Карпати.

Повернення в готель. Вечеря.

Нічліг.

2 ДЕНЬ (19.12)

Сніданок. Виїзд до Резиденції Св. Миколая.

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір на окраїні села Пістинь з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая». До центральної садиби комплексу входить інфоцентр, культурно-мистецький центр, етнографічний музей, вольєрне господарство та дитяча колія з казковими станціями. Біля будиночку працівники парку збудували для дітей ігровий майданчик.

Найголовніше, що тут знаходиться робочий кабінет та світлиця Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а так як Вам пощастило приїхати до нього в гості саме 19 грудня, то Ви неодмінно отримаєте подарунок, якщо були чемними весь рік. Також у будинку працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України, на кожен з них він дає відповідь за допомогою своїх помічників.

Пропонуємо Вам взяти участь в майстер-класі, де всі бажаючі можуть власними руками зробити для себе іграшку зі спеціальних заготовок, оволодіти найрізноманітнішими видами народних ремесел: різьбою та інкрустацією, писанкарством, вишивкою, килимарством, гончарством та іншими. Також тут є кімната-музей природи, яка розповідає про тварин та рослини Карпат.

Повернення в Яремче. Вечеря.

Нічліг.

3 ДЕНЬ (20.12)

Сніданок. Висилення з готелю. Переїзд до Львова.

По дорозі ми відвідуємо с. Крилос, де розташувався самий феноменальний, привабливий, і незвичайний заповідник «Давній Галич». Цей град вважається одним з найпотужніших центрів, в якому формувалася державність країни. Тут були складені перші державні документи, друкувалася і переписувалася Євангелія.

Тут можна насолодитися: музеєм давньої історії Галича, природно-ландшафтним парком, музеєм побуту і народної архітектури Прикарпаття. Будівлі, розміщені на величезній території, є цінними пам’ятками національного та світового значення. Крім цього, в заповіднику знаходяться археологічні пам’ятники, всі вони відповідають етапам виникнення і подальшої еволюції історично безцінного місця.

Прибуття до Львова. Обід.

 Прогулянка по вечірньому Львову. Ви побачите старовинні проспекти і вулиці, древні собори, художньо освітлені будівлі Ратуші, Домініканського і Бернардинського соборів, нового музичного фонтану біля Оперного театру на тлі вечірнього неба.

Переїзд на залізнчний вокзал. До нових зустрічей!

ВАРТІСТЬ 2290 ГРН (ВКАЗАНА В ГРИВНЯХ З ОСОБИ ПРИ ПРОЖИВАННІ В 2Х, 3Х - МІСНИХ НОМЕРАХ )

У вартість входить

  • Зустріч автобусом на вокзалі
  • Проживання в готелі 2 ночі
  • Харчування: 2 сніданки, 2 вечері, 1 обід
  • Супровід керівником групи
  • Екскурсія по Івано-Франківську
  • Екскурсія до Резиденції Св. Миколая
  • Страхування

Додатково оплачується

  • Трансфер на залізничний вокзал
  • Обід (3 день)
  • Особисті витрати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *