Закопанські викрутаси 2022

Закопанські викрутаси 2022

Польща

 Львів – Закопане – Бялка Татранська – Краків – Львів

Дата туру:

11.02.2022-15.02.2022

1 день 

8.00. Збір групи на з/д вокзалі.8.30 Виїзд зі Львова.

Переїзд в Закопане-найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни. Запрошуємо вас прогулятись чарівним містом Закопане, скуштувати місцевого глінтвейну. Прогулятись по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї, магазинчики з сувенірами, дискотеки, піднятись на канатному трамвайчику на гору Губалувку, звідки відкривається чудова панорама Татр.

 Вечеря. Поселення в готель.

2 день 

 

Сніданок.  Сьогодні на нас чекає знайомство із витягами Закопане, ми об’їдемо все місто, та ви обирете для себе найкращий із них. Катаємось на лижах весь день. Вечері збираємось з групою та вирушаємо на вечерю.

Вечеря. Ночівля.

3 день 

 

Сніданок. Сьогодні ми їдемо кататись на лижах на Поляні Шимашковій – це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону.

Сподіваємося Вам сподобається! Вечеря.  Пропонуємо ексклюзив – прокататись на кінних санях вечірнім Закопане (18€).

Ночівля.

4 день 

Сніданок. Виїзд в Бялку Татранську. Катання на лижах. Відвідування водного комплексу
«Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина відчує море
задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 15€). Для бажаючих-катання на
лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м.)
Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопаного.
http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria . Вхідний квиток: 2,5 години від 15 є.
Повернення в пансіонат. Вечеря.Нічліг.

5 день 

 

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд у Краків. Оглядова екскурсія вуличками старого міста: Бастіон Барбакан, Флоріанська Арка, Площа Ринок, торгові ряди Сукенніце, Маріацький костел*, Кафедральний собор*. Відвідаємо музей «Підземелля Ринку» – тут ми практично «доторкнемся до історії» Кракова (вхідний квиток від 7 Євро). На Вавельському пагорбі, Ви матимете змогу відвідати Королівський замок (X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Це неповторне місто, створене поколіннями майстрів і артистів середньовіччя, ренесансу, бароко і модерну. Сюди дійсно варто приїхати! Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 22-00 – 24-00 (залежить від перетину кордону).

Вартість туру з особи :

У вартість включено:

Додатково оплачується:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *