Три перлини Адріатики

ХОРВАТІЯ, ЧОРНОГОРІЯ, АЛБАНІЯ

Три перлини Адріатики​

Львів – Вашарошнамень-Будапешт- Загреб– Задар-Дубровнік-Котор-пів-остров Луштіца-Будва-Чань-Шкодер-Скадарське озеро-Дурес-Вльора-озеро Охрид-Поградець- Львів

Дата виїзду: 

22.05.2021

19.09.2021

1 ДЕНЬ

Виїзд зі Львова. Переїжджаємо угорський кордон. Прямуємо до маленького містечка Вашарошнамень. Це – маленьке місто Угорщини відоме, як “Ворота Берега” і розташоване на стику трьох річок Тиса, Самош і Карасна. Саме тут знаходиться оздоровчий комплекс з термальними басейнами “Сілва”, який працює цілий рік.

Термальний відпочинок. Обід (за бажанням в готелі Hunor 7-10Є).

 Переїзд до Будапешту.  Запрошуємо на вечірню погулянку по Дунаю на кораблику з келехом шампанського(вхід. квиток 25Є.). Після чого ви зможете прогулятись вуличками Будапешту. 

Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд в Хорватію. Перша наша зупинка- м.Загреб.

  Наше знайомство зі столицею починається з історичного центру міста, який затишно розташувався між двома пагорбами. Ми прогуляємось по центральній площі Йосипа Елланича, пройдемось до площі Героїв Хорватії і обов’язково познайомимось з символом Загреба Катедральним собором…

  Переїзд на узбережжя.

Поселення в готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Продовжуємо знайомитись з Хорватією. Задар – місто в Північній Далмації на березі Адріатичного моря, а з незвичайних пам’яток  Задара можна виділити морський орган на набережній, побудований в 2005 році. Звук створюється в ньому за рахунок вбудованих в сходинки спеціальних труб.

  Серед визначних пам’яток – кругла церква Святого Доната (Crkva sv. Donat), зведена на руїнах палацу в 9 столітті в візантійському стилі, та весь старий центр часів Римської імперії.

Переїзд до міста Спліт,  яке включено в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Головною визначною пам’яткою вважається палац Діоклетіана, за стінами якого заховані справжні скарби.  А ще Спліт славиться своїми пляжами і чистим морем, а вода настільки прозора, що крізь неї добре видно корали, що знаходяться на глибині близько 50 метрів.

Ночівля на території Хорватії.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Переїзд в Чорногорію, але ми не можемо проїхати повз чарівного міста Дубровнік. Це один з найвідоміших і найвідвідуваніших середземноморських курортів, який ще в 1979 році внесений ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини. Саме Дубровнік зіграв роль Королівської гавані в серіалі «Гра престолів». Зі стіни цього  стародавнього міста можна насолодитися видом на гавань, та на всі форти, що колись охороняли спокій своїх мешканців.

Переїжджаємо в Боко-Которську затока. Маємо нагоду відвідати містечко Котор. Це – древнє місто в Чорногорії, пейзажі якого нагадують норвезькі фіорди. Тут є гори, широкий каньйон, смарагдова вода і круїзні лайнери.

 Після насиченої прогулянки запрошуємо вас на смачну вечерю в колоритному національному стилі у гостині «У Петера» на пів-острові Луштіца, де ви продегустуєте найсмачніші страви національної кухні, та почуєте старовинні рецепти та традиції приготування від господаря.

Ночівля на території Чорногорії.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Запрошуємо прогулятися містом Будва – найбільший і найпопулярніший курорт в країні. Головною визначною пам’яткою Будви вважається її Старе місто. Тут сконцентровані найкрасивіші куточки курорту і більшість його пам’яток: масивна фортечна стіна, переплетення вузьких звивистих вуличок, кам’яна бруківка і середньовічний. А ще тут багато оглядових майданчиків з красивими панорамами.

Ми хочемо познайомити вас з одим із маловідомих  курортів Чорногорії – Чань. Свою назву він отримав за схожість із бісером – перлинний пляж.

Переїзд в Албанію. Албанія це третя перлина Середземного моря. Албанія це красива природа і культурні пам’ятки, а ще – щедра національна кухня.

 Ми з вами відвідаємо містечко Шкодер. Це одне з найдавніших міст Албанії, розташований на березі Скадарського озера.  Скадарське озеро, поділено на дві країни. Більше 260 видів птахів, традиційні рибальські села, монастирі на острівцях, незаймані пляжі – все це не може не привертати увагу допитливих мандрівників.

З вікон автобуса ми з вами побачимо фортецю стародавнього міста. Запрошуємо вас відвідати його- м. Дурес. 

 Вечірнє купання в морі. Поселення в готель. Ночівля

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Відпочиваємо на іонічному морі у Дуресі.

  Стародавнє місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних визначних пам’яток: стародавні стіни візантійського міста і величезний амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська вежа та інші- все це в Дуресі.

 

Повернення в готель. Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Вирушаємо до Вльори. Вльора – місто на півдні Албанії, розташоване на узбережжі  двох морів : Адріатичного та Іонічного.

Щорічно сюди прагнуть потрапити безліч туристів, адже саме в цьому місці зустрічаються два моря. Саме тут тісно переплелися й залишили свій відбиток грецька, римська та турецька культури. У Вльорі можна сходити на екскурсію до музею, подивитися на потужні фортечні стіни й глибше вивчити духовну культури країни, відвідавши одну з численних церков або монастирів. Тут розташована Мечеть Мурад – одне з найстаріших і найкрасивіших міських будівель. Тут розташовані напрочуд чисті пляжі з золотавим піском і прозорим теплим морем, де ми обов’язково скупаємось!

  Запрошуємо відвідати озеро Охрид. Охридське озеро найглибше озеро в Європі (294 м), а заодно і одне з найстаріших на планеті озер тектонічного походження. У 1980 році Охридское озеро занесено до списку всесвітньої спадщини Юнеско. Третина озера, близько 450 кв. км, належить Албанії- решта належить Македонії. Охрид відомий своєю прозорою, чистою водою і мальовничими пейзажами гір. Прогуляємось і ми, помилуємось унікальними пейзажами.

Прибуття до міста Поградець.

Розміщення в готелі. Ночівля.

8 ДЕНЬ

Виселення з готелю до 12 години. Але ми неодмінно зможемо покупатися у морі ще раз, встигнемо загадати бажання неодмінно повернутись сюди ще.

Виїзд на Україну. Транзит по території Македонії, Сербії, Румінії.

9 ДЕНЬ

Виїзд на Україну. Транзит по території Македонії, Сербії, Румінії.

Вартість туру з особи 370Є

У вартість включено:

Додатково оплачується:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *