Зустрінь Різдво у Львові

УКРАЇНА

Зустрінь РІЗДВО у Львові!

1 день.  Зустріч на вокзалі представником фірми. Трансфер до готелю. Поселення (згідно правил готелю після 14:00, залишаємо речі в черговому номері та вирушаємо на огляд міста).

12.00 – збір групи біля Оперного театру. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Зимова казка міста Лева». Ми пройдемось вулицями забудова яких, проходила за час Австро-Угорщини (вул. Коперника, на якій бачимо величну і водночас витончену споруду Палацу Потоцьких прикрашену рельєфами, ліпниною, настінним живописом і вітражами. Це яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова. Також побачимо картинну галерею, Оссолінеум (тепер бібліотека ім. В. Стефаника). Дивовижний «Галицький Сейм» (зараз це головний корпус Університету І. Франка), Будинок вчених, аналогів інтер’єру якого немає ніде в Україні).

Вільний час.

*Пропонуємо Вам відвідати музей пивоваріння Львова (вхідний квиток 60 грн.; вх. квиток + дегустація пива – 100 грн).

У 2005р працівники пивоварні сформували першу експозицію, єдиного в той час музею історії пивоваріння. Після реконструкції – це вже сучасний музейно-культурний комплекс «Львіварня»-аналогів якому немає в Україні. Тут зібране все цікаве, що стосується Львова і пива. А завершити мандрівку можна за дегустаційним сетом продукції пивоварні. Повернення до готелю.

2 день. Сніданок.

10:30 – збір групи біля Оперного театру. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Львів – у передчутті Різдва», в якій Ви ознайомитесь з чарівним древнім містом та його загадковими місцями.

В ході екскурсії матимете змогу познайомитись з Перлиною Європи Львівським Оперним театром, ансамблем Вірменського Кварталу з Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею (за бажанням, можна буде піднятить на Вежу Ратуші), Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм, колишнім Домініканським костелом, ансамблем Успенської церкви з вежею Корнякта. Побачите Королівський та міський Арсенали, наслухаєтесь цікавих бувальщин про львівських євреїв у єврейському кварталі, побуваєте на святому місці колишньої синагоги «Золота Роза» і торкнетеся львівської стіни плачу, сфотографуєтесь поруч із засновником нашого міста Королем Данилом, побачите вагончик перших львівських електричних трамваїв.

А після такої прогулянки запрошуємо Вас відвідати Різдвяну ярмарку, де зможете насолодитися пампухами, скоштувати «карамельне яблуко», зігрітися глінтвейном чи седовухою!

Вільний час. Нічліг.

 

3 день. Сніданок.

10:30 – збір групи біля Оперного театру. Запрошуємо  Вас на автобусну-оглядову екскурсію «Львів крізь віки». Під час екскурсії ми ознайомимось з історичними пам′ятками XIV-XX ст.: церквою св. Єлизавети, найвищим храмом міста; собором св. Юра, у крипті якого похований князь Русі Ярослав Осьмомисл; Львівською Політехнікою; Бернардинським костелом. Піднімемось на Високий Замок – найвищу гору Львова, де з висоти пташиного польоту можна насолодитись панорамою міста, а також можна побачити залишки оборонної стіни Високого замку, який під час облоги здобули козаки Богдана Хмельницького.  На завершення відвідаємо найстаріше кладовище Східної Європи, музей надгробної скульптури під відкритим небом – Личаківський цвинтар. Серед шедеврів: «Спляча красуня», «Собача вірність», «Богиня ночі» та каплиця з химерами.

Вільний час. Готуємося до Святого вечора. Нічліг.

*Пропонуємо поринути у звичаї та традиції святкування Святвечора на Західної України. Запрошуємо до столу з традиційними 12 стравами (пампухи, кутя, вареники, узвар тощо). Та обов’язково заспіваємо колядок! (факультативно)

Прощання з містом Лева.

 

 

До нових зустрічей!!!

 

Вартість туру з особи 935 грн

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом по об’єктах відвідування, , екскурсійна програма

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: проживання в готелі, вхідні квитки в туристичних об’єктах та обіди.

 

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення загального обсягу послуг.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *