Весняний тур до ТРУСКАВЦЯ ТА СХІДНИЦІ

Дата туру :26.05..2021 р.

1 ДЕНЬ

09.00 Виїжджаємо зі Львова і прямуємо до Фортець Тустань.

Сьогодні Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, що входить до складу однойменного історико-культурного заповідника. Одночасно Тустань є цікавою пам’яткою геології та природи, а також унікальною історичною знахідкою, якій немає аналогів у світі. Фортеця Тустань виконувала роль митниці і сама назва означає «тут стань і сплати мито». Тут ми  дізнаємось про древню історію фортеці, яку роль вона виконувала, піднімемось на найвищу вершину скель і зробимо фото на згадку.  

Обід в унікальному місці, про яке мало хто знає. База відпочинку «Опака», пам’ять про те, що Ви тут побували залишиться у Вас на довго, адже тут є озеро в якому водиться форель та осетр, ресторанний комплекс з національною кухнею, джерела мінеральних вод типу “Нафтуся” та “Залізиста”. Насолоджуючись тутешньою природою Ви ловитимете рибу, а в той час коли її готуватимуть для Вас на мангалі, пропонуємо покататись на тюбах (тюб, це надувна камера у формі кола з облаштованим дном і ручками). Як ви вже зрозуміли заняття тут знайдуться, яік для дорослих так і для дітей і враження від цієї місцевості у вас будуть неймовірні.

Потім вирушаємо  у Трускавець.

 Трускавець – один з найвідоміших бальнеологічних курортів України. Він розкинувся у мальовничій долині передгір’я Східних Карпат на висоті близько 350 метрів над рівнем моря. Це неймовірно гарне місто з кришталево чистим повітрям розташоване серед пологих лісистих схилів та стрімких річок.

В Трускавці ми відвідаємо SPA-центр «Женева»-це один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення.

Поселення в готель.

Вечеря(за додаткову плату) Нічліг.

2 ДЕНЬ

09.00 Сніданок. Виселення.

Екскурсія до міста Борислава. Місто відоме ще з другої половини 19 століття родовищем нафти та озокериту. У місті і зараз можна побачити нафтові помпи. Тут ми відвідаємо колишній храм гірників – церкву св. Анни. Борислав став одним з найбільших паломницьких центрів України. У місцевій церкві зібрано близько 2000 мощів святих. 

Окрім священних останків, у храмі зберігається риза, хустина, волосся Богородиці, фізична кров Ісуса Христа, єлеї, освячені на мощах святих.

Прямуємо в Дрогобич.

Це місто – одне з найгарніших міст Західної України, де можна скуштувати натуральні алкогольні напої з меду. Тут функціонує підприємство “Українські Медовари” – це єдине в Україні сертифіковане підприємство, яке виготовляє медові напої.

На дегустації Ви зможете скуштувати «Медівку» (суто зброджений продукт, що по праву належить до найстаріших хмільних напоїв світу), та «Медак» (це бальзам на основі меду, плодів та настоянок трав).

Повернення до Львова. До нових Зустрічей!!!

Вартість туру з особи 1905 грн 


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

Транспортні послуги по маршруту;

Екскурсійне обслуговування згідно програми;

Проживання у готелі (1 ніч ) зі сніданком;

Риболовля: надання вудок і наживки;

Послуги фірми


ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Дегустація медівки та медака: загальний, пенсійний, студентський – 75 грн.

Вхідні квитки Фортеця Тустань: дорослі 65 грн./особа, студенти/школярі – 35 грн./особа

Харчування;

Вартість виловленої риби: форель – 270 грн./кг. осетр – 400 грн./кг. Приготування форелі 40 грн./шт.

Катання на тюбах: 1 раз – 10 грн.

 

Форма заявки
    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *