Католицьке Різдво Львів+Карпати

Зустрінь католицьке Різдво у Львові+Карпати

Дати туру: 24.12.2020-27.12.2020

День 1

24.12.

Зустріч гостей на ж\д вокзалі м. Львова.

Трансфер з вокзалу до готелю.

Залишаємо речі у готелі та запрошуємо на оглядову екскурсію «Магія святкового міста.»

Поселення в готель. Вечеря в одному із закладів Львова(за бажанням). Прогулянка вечірнім містом. Нічліг.

2 ДЕНЬ (25.12.2020)


 Вітаємо з Різдвом!

За бажанням пропонуємо відвідати ранішню месу в катедрі.

Запрошуємо у SPA-тур у Карпати. Ми відвідаємо зоопарк у Меденичах, Церкву святої Анни Бориславі, Відпочинемо та оздоровимось у Східниці-  мінеральні води,  поплаваємо у Спа комплексі в Трускавці(басейни та сауни, Royal SPA & Wellness центр, Mirotel Resort & Spa)

Вечірнє повернення до Львова.

.

3 ДЕНЬ  (26.12.2020 )


 Запрошуємо на гірськолижний комплекс Плай (трансфер).

  На території гірськолижного комплексу розташовані витяги, протяжність найдовшого з яких становить 1200 м, перепад висот сягає 260 м.

 

Прокладені гірськолижні траси як для досвідчених лижників, так і для початківців. 5 спускових трас (за складністю 3 червоні траси (середнього рівня), 2 сині (легкі) та чорні у верхній частині гори (складні).

Гірськолижний комплекс «Плай» розташований у Сколівському районі Львівської області біля селища Плав’є (траса Київ-Чоп), підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря.( трансфер факультативно за бажанням 300 грн/особа) Повернення до Львова. Ночівля.

4 ДЕНЬ  (27.12.2020)

  Виселення з готелю. Трансфер на вокзал( залишаємо речі в камері схову та йдемо гуляти містом.) Львів – старе місто, яке вабить своєю архітектурою, визначними пам’ятками та давніми вуличками. Пропонуємо ще раз прогулятися  давнім містом Лева і торкнутися  до його історії. Майже півтори сотні пам’яток розкажуть вас свої таємниці.  Не забувайте про сувеніри- тут вони на любий смак. Пропонуємо відвідати різдвяний ярмарок, то при відкрити магічну завісу різдвяного міста. До зустрічі у Львові!

Вартість туру з особи -  2850 грн

У вартість включено:

  • У вартості туру: • Трансфер в дві сторони Ж/Д вокзалу • Проживання в готелі тур класу 3 ночі( двомісний номер) • Екскурсія по Львову • Екскурсія «SPA-тур у Карпати» • Супровід

Додатково оплачується:

  • Харчування • Трансфер до Плаю- 300 грн, Скі Паси • зоопарк: дорослі, студенти, пенсіонери - 110 грн., діти (від 5 до 14 років) – 70 грн., • Послуги СПА-центру на вибір: - SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 300 грн./особа, діти 3 - 12 р. – 150 грн./особа. - SPA-центр готелю "Міротель" (за 2 години перебування): загальний - 350 грн./особа, діти від 6 до 12 р. - 220 грн./особа, діти до 6 р. - безкоштовно. У вартість входить видача рушника.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення загального обсягу послуг.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *