Принади Закарпаття

тури по україні

Тур «Принади Закарпаття»

1 день

Виїзд у Закарпаття. Перша зупинка – палац графів Шенборнів з ландшафтним парком. Цей романтичний палац побудований в стилі неоренесансу прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів. Замок оточений прекрасним садом-дендрарієм (XIX ст.) з рідкісними породами дерев: самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня, а в центрі красується декоративне озеро. Далі завітаємо у Чинадіївський замок «Сент-Міклош» з красивим інтер’єром та потаємними ходами та спальнею героїчної Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через що його ще називають «Замок кохання».

Переїзд у Велятин, який славиться своїми термальними джерелами.

Поселення. Запрошуємо зняти втому та розслабитись у  термальному комплексі “Теплі води”. Тут можна відпочити душею і тілом, відновити здоров’я, сили та енергію. У оздоровчому комплексі: басейни та ванни з термальною водою, лікувальні грязі, масаж та спа-послуги – усе це зробить відпочинок незабутнім та максимально корисним! Вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів. Мінералізація термальної води тут складає близько 100 грам на літр. У порівнянні, морська вода має лише три грами на літр води!

2 день

Сніданок. Релакс у термальному комплексі “Теплі води”.  Далі пропонуємо дегустацію мінеральної води у Шаяні. «Шаянська» мінеральна вода представляє одну з кращих вуглекислих, слабомінералізованих, гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод Закарпаття із загальною мінералізацією 2,5 – 5,0 г/дм3.  Добувається в курортній зоні одного з найчистіших регіонів Закарпаття, який славиться своєю неповторною красою, з глибини 180 м. Шаянська вода лікує захворювання практично всіх внутрішніх органів людини. Переїзд у Тячів. Місто засноване ще у 1329 році, лежить на березі Тиси. Серед пам’яток: католицький костел св. Кароля (XVIII ст.), Лютеранський приходський будинок (XV ст.). Наступний пункт подорожі – місто Хуст, засноване ще у 1090 році. Тут на вершині знаходяться мальовничі руїни замку (XI—XVIII ст.). Із Хустським замком пов’язана низка легенд про Дракулу, який мав стосунок до лицарського роду Драго-Сасів. За деякими даними, князь Влад Дракула прожив у фортеці аж два роки. Після екскурсії повернення у Велятин. Релакс у термальному комплексі “Теплі води”.

Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення. Релакс у термальному комплексі “Теплі води”.  Виїзд до Львова. Дорогою завітаємо  в одне з найбільших міст Закарпаття – Мукачево. Місто над рікою Латориця, що поєднує в собі середньовічну таємничість і різномаїття культур, екзотику і традицію. Тут збережено архітектурну спадщину Австро-Угорщини і витає дух Габсбургів: міська ратуша, каплиця св. Йосипа XIV ст., Білий палац князів Ракоці XVI-XVII ст. та багато іншого. Обід (за додаткову оплату).

Далі Ви відвідаєте Мукачівський замок «Паланок», який овіяний легендами і бойовою славою та увінчує своїми могутніми фортечними стінами одинокий гостроверхий пагорб, що здіймаєтьсянад довколишньою рівниною. Замок – особлива гордість краю і одна з найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття ХІV-ХVII ст.

Повернення до Львова.

Вартість туру у складі групи 10 осіб – 3150 грн Вартість туру у складі групи 12 осіб – 2800 грн Вартість туру у складі групи 14 осіб – 2550 грн

У вартість входить:

Додатково оплачується:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *