тури по україні

Славетне місто Львів та чарівне Закарпаття

1 день

Зустріч представником фірми на з/д вокзалі

Зустріч представником фірми на з/д вокзалі. Вас вітає славетне місто Львів. Посадка в автобус. Виїзд до Закарпатської області.

По дорозі ми помилуємось одним із семи чудес України – найкрасивішим водоспадом Закарпаття – Шипіт.   Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця. А після огляду водоспаду, відправляємось до замку Берегвар.

Обід.

Замок Берегвар  на сьогоднішній день – санаторій «Карпати», слугував резиденцією та мисливським будинком для шляхетної родини графів Шенборнів. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами, на території якого  діє бювет з мінеральною водою “Поляна Купель” та є справжнє “Джерело Краси” з цілющою водою. Будівля замку стала головним корпусом санаторію. Для огляду та екскурсій відкриті камінний зал та бібліотека замку. В інтер’єрі частково збереглися парадні сходи та комини.

Переїзд в м.Мукачево. Поселення в готель. Вільний час. Вечеря. Нічліг.

2 день

Сніданок.

Сніданок.

Перед нами відкриває свої двері та запрошує на екскурсію замок «Паланок», що височіє над містом та є головною атракцією стародавнього Мукачева. Замок – унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Один із найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII століть. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.

А після, пропонуємо прогулянку містом Мукачево з екскурсією. Побачимо міську ратушу, площу Миру, пам’ятник сажотрусу, костел св. Мартина, Успенський собор, мукачівський Білий дім та багато іншого.

Переїзд до Ужгорода. Обід.

Прибуття в Ужгород. Запрошуємо відвідати Ужгородський замок. Фортифікаційна споруда IX століття, побудований у стилі пізнього ренесансу та бароко. Від 1947 року замок використовується як краєзнавчий музей.

Коротка екскурсія центром Ужгорода. Чарівний обласний центр Закарпатської області, який заснований у XIX ст. Під час екскурсії Ви  побачите міську Ратушу, Горянську ротонду, собор св. Юрія, Головний кафедральний собор, Синагогу та багато іншого.  

Переїзд до м.Львів. Поселення в готель. Вечеря. Вільний час. Нічліг.

3 день

Вирушаємо на екскурсію

Сніданок.

Вирушаємо на екскурсію «Золота підкова Львівщини». Маршрут включає відвідання трьох замків, кожен з яких не схожий на попередній.

 Золочівський замок – унікальна пам’ятка історії та оборонної архітектури XVII століття.

На території Золочівського замку є мініатюрна красива будівля – Китайський палац, у якому розміщується музей східних культур. Відвідувачі мають змогу ознайомитися з унікальними експонатами – предметами східного мистецтва, наприклад, дарами східних послів.

Виїзд в село Підгірці. У Підгірцях захоплює своєю красою та величчю Підгорецький замок, і, ніби-то , переносять відвідувачів у буремне XVII  століття, коли відомі архітектори Андре дель Аква та Гійом де Боплан, на замовлення тодішнього коронного гетьмана Станіслава Конецпольського, створили цей архітектурний шедевр. Замок був виконаний як зразок поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями і свого часу вважався одним з кращих палацово-замкових комплексів Європи.

Обід.

Олеський замок – видатна пам’ятка архітектури і історії XIII-XVIII ст.  Понад шість століть стоїть він на високому пагорбі, свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію. На сьогодні замок є музеєм-філією Львівської галереї мистецтв. Кожен зал являє собою своєрідний музейний експонат. Вражає інтер’єр – шпалери, меблі, стіни, підлога, світильники – все характерне для 16-18 століть. Привертають увагу безворсові настінні килими із вовняних, шовкових ниток – так звані гобелени. Цікавий за своїм сюжетом гобелен, на якому зображені картини з поеми Гомера «Одіссея».

Повернення до Львова (орієнтовно 16:00 год).

Родзинкою сьогоднішнього дня – відвідування музею-аптеки «Під чорним орлом». Судячи із назви, цей музей ще досі працює як аптека. В приміщеннях цієї, найстарішої з діючих до сьогодні львівських аптек, відкрито унікальну експозицію, що знайомить нас з історією та розвитком фармацевтичної справи.

В Аптеці-музей відтворено таємничий інтер’єр алхімічної лабораторії з відповідною атрибутикою. Туристи побачать типове львівське подвір’я, і звичайно ж, потраплять до старих аптечних підвалів, в яких колись зберігали ліки, вино та інші вкрай важливі товари.

Вечеря. Вільний час. Нічліг

4 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо на екскурсію до музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай».

Це один із найбільших музеїв просто неба у Європі. Тут відтворено 110 пам’яток народної архітектури. Чи то хата під солом’яною стріхою, чи комора заможного селянина, чи млин, а чи понад столітня школа – кожен об’єкт є унікальним як із погляду зацікавленого фахівця, так і візитера, який хоче ближче пізнати матеріальну та духовну культуру українців. Мандруючи Музеєм, відвідувач потрапляє у своєрідні мікро села із садибами, господарсько-виробничими об’єктами (олійнею, тартаком, пасікою, сукновальнею та ін.), сакральними спорудами (церквами, каплицями), колекція яких, до речі, є найбільшою з-поміж усіх світових.

Обід.

Вирушаємо на автобусну оглядову екскурсію «Львів – перлина Європи». Під час екскурсії ми ознайомимось з історичними пам′ятками XIV-XX ст.:

  • церквою св. Ольги і Єлизавети – найвищим храмом міста;
  • собором св. Юра, у крипті якого поховані видатні діячі УГКЦ, зокрема, Митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий та саме тут було знайдено саркофаг із тілом князя, якого було ідентифіковано як Ярослава Осмомисла;
  • Львівською Політехнікою;
  • Будинок Вчених – Шляхетським казино;
  • національним університетом ім. І. Франка;
  • комплексом Бернардинського монастиря.
  • На вулиці Підвальній побачимо залишки оборонних валів, Порохову вежу, бастеї з кам’яними мурами, Королівський та Міський арсенали.

Трансфер на з/д вокзал м.Львова.

 

У вартість входить

Додатково оплачується

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ ДЛЯ ГРУПИ 30+3 – грн/ос