тури по україні

Шоколадна Валентинка

14.02.2020-15.02.2020р.

Запрошуємо усіх закоханих до романтичного Львова! Свято кохання співпадає зі святом шоколаду. У Львові особлива любов до шоколаду: його їдять, п’ють, дарують, ним пишаються, насолоджуються, захоплюються, з ним фантазують, ідуть у гості, освідчуються у коханні… Подаруйте своїм коханим свято!

 

1 день

Прибуття до Львова. Поселення в готель (згідно правил готелю). Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Романтичний Львів», під час якої Ви почуєте романтичні історії про реальних персонажів, пов’язаних з містом Лева. Прогуляєтесь львівськими вулицями, якими ходили авантюрист Джакомо Казанова і Леопольд фон Захер Мазох.

 Дізнаєтесь про кохання короля Яна ІІІ Собеського і його дружини королеви Марисеньки. Послухаєте історії кохання Артура Гроттгера та Ванди Моне, імператора Франца-Йосифа та імператриці Єлизавети, Роберта Домса та Зосі та багато іншого… А після екскурсії запрошуємо Вас  у Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17), де у ці дні (з 14 по 17 лютого) відбудеться надзвичайне та яскраве дійство – Національне Свято Шоколаду

В ці дні відвідувачі «шоколадного дійства» матимуть змогу побувати на ярмарку-презентації шоколадних виробів найкращих представників цієї індустрії, взяти участь у майстер-класах від професійних шоколатьє, поласувати шоколадними виробами ручної роботи, які запрезентують найкращі кондитерські Львова та всієї України, стати свідком створення унікальних скульптур з величезних брил шоколаду – найсолодше свято дарує найсолодші враження! Вільний час. У вільний час рекомендуємо: сходити на ринок народних виробів «Вернісаж» і придбати оригінальні сувеніри зі Львова, запросити кохану людину на романтичну вечерю в один з ресторанів міста («Бачевських», «Панорама», «Атляс», «Амадеус»). Ночівля.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю. Залишаємо речі у камері схову. Запрошуємо Вас на екскурсію «Львів з ароматом кави й шоколаду». «Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава» – писав англійський письменник Джон Голсуорсі. А у Львові кажуть: «Без кави нема забави». Місто Лева просто неможливо уявити без кав’ярень, ароматної кави і бесід за філіжанкою кави. Споживання кави тут – своєрідний ритуал, дань традиції і невід’ємна частина міської культури! Під час екскурсії ви довідаєтесь, як з’явилась кава у Європі і чому Львів вважають батьківщиною кави. Відвідаєте копальню кави, зайдете у майстерню шоколаду, де зможете придбати солодкі сувеніри, познайомитесь з найкращими кав’ярнями міста (Вірменка, Фреска, Дзиґа, Золотий дукат та ін.) і зможете продегустувати магічну львівську каву в одній із кав’ярень (за додаткову оплату). Пропонуємо Вам ексклюзив – спробуйте каву з вогником у підземеллях «Копальні кави»!

Вільний час. Навідайтесь на свято шоколаду, завітайте у кращі кондитерські Львова («Вероніка», «Цукерня», «Цукерня Іонових»).

Вартість туру в залежності від вибраного готелю з особи при двомісному розміщенні:

У вартість входить:

Додатково оплачується:

*При замовленні туру просимо уточнювати вартість і наявність вільних місць!
За одномісне розміщення передбачена доплата.
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, а також замінювати на рівноцінні, без зменшення об‘єму послуг. Туроператор не несе відповідальність за погодні умови і затори на дорогах!