Прихована перлина Середземномор’я

Албанія

травень 2021 рік 

1 ДЕНЬ

Виїзд зі Львова. Переїжджаємо до Белграду. Транзитний готель. Ночівля.

2 ДЕНЬ

   Сніданок. Ранній виїзд до Дуреса. Нас зустрічає Албанська Рив’єра…поселення в готель.. Нічліг.

3 ДЕНЬ

   Сніданок. Огляд готелів Дуреса. Знайомство з містом. Стародавнє місто Дуррес, веде своє існування з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурреса, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто – друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних визначних пам’яток: стародавні стіни візантійського міста і величезний амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська вежа та інші…. Нічліг

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд до Вльори.  Знайомтеся, перша столиця Албанії і один з кращих морських курортів країни – Вльора. Курорт оточений садами і оливковими гаями, які дозволяють відчути неповторну чарівність Адріатичного і Іонічного морів, красу прекрасної Албанської Рів’єри. Огляд готелів. Переїзд в Саранду. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Огляд готелів в Саранді. Саранда – це «крихітне» курортне адріатичне містечко. Його піщані береги омивають води Іонічного моря, а навпроти нього знаходиться грецький острів Корфу . А ще це одне з кращих місць для спокійного і умиротвореного відпочинку. Такі недоліки курортів Албанії, як шум і натовпи народу, йому просто не знайомі. Купання в морі. Поселення в готель. Ночівля .

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виїзд в Ксаміль. Ксаміл – найпівденніше місто Албанії, яке знаходиться поруч з кордоном сусідньої Греції. Завдяки своїм білосніжним пляжам і лазуровій воді Іонічного моря воно отримало умовну назву “місцевих Мальдів”.  Огляд готелів. Відпочинок на морі. Повернення в Саранду. Ночівля.

7 ДЕНЬ

  Сніданок.  Переїзд до міста Поградець. Огляд готелів. Поградец – місто в південно-східній Албанії , розташований на березі Перлини Балкан – Охридське озері У 10 кілометрах, знаходиться кордон з Македонією, причому як ліву сторону, так і в праву. Зовнішність Подградца формує чимало історичних пам’яток.  Відпочинок на озері. Розміщення в готелі. Ночівля.

8 ДЕНЬ

 Сніданок. Виселення з готелю до 12 години. Але ми неодмінно зможемо покупатися в озері ще раз, встигнемо загадати бажання неодмінно повернутись сюди ще. Виїзд на Україну. Транзит по території Македонії, Сербії, Румунії.

9 ДЕНЬ

Орієнтовне прибуття до Львова 18.00

ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ 280 €(ТУРИСТАМ) 250 €(АГЕНТАМ)

У вартість входить:

У вартість не входить:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *