Зустрінь Різдво у Закопане!!!

Зустрінь Різдво у Закопане!!!

Польща

  Львів – Закопане – Краків – Львів

Дата виїзду: Дати туру: 03.01.2022 – 08.01.2022

Закопане вважається найкращим польським гірськолижним курортом, його ще називають “зимова столиця” Польщі. Цей курорт розташований в 100 кілометрах від Кракова, у прекрасній котловині найвищих гір Польщі – Татр. Закопане знаходиться в міжгірській улоговині між горами Татрами і хребтом Губалувка на висоті 850 – 1120 м над рівнем моря.

1 день

Збір групи на зал. вокзалі м. Львів.

08:30 виїзд зі Львова. Переїзд на територію Польщі.

Прибуття у Закопане – найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни.

Розміщення в пансіонаті.

Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї,  магазинчики з сувенірами, дискотеки. Вам сподобається!

Повернення в пансіонат. Обідо- Вечеря.

Ночівля.

2 день

Сніданок.

Сьогодні ми їдемо кататись на лижах на Поляну Шимашкову – це один з кращих, сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону. Схил протяжністю понад 1950 м, широкий, у верхній частині більш крутий і потім поступово стає пологим, може задовольнити як початківців, так і більш досвідчених лижників. Схил обладнаний захисними сітками.

Повернення в готель. 

Обідо-Вечеря. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Рекомендуємо завітати на лижі в сусідню Словаччину! Катання на лижах на гірськолижному курорті Татранська Ломніца, в околицях якої цікавим для лижників буде Скальнате Плесо – найбільш високогірний лижний комплекс у Високих Татрах (факультатив-15€).

Також радимо завітати в місцевий аквапарк «Аквасіті» і насолодитись водними розвагами. Геотермальна вода цього комплексу містить понад 20 різних видів мінеральних речовин, витікає з глибини 1300 м і використовується в якості джерела тепла та енергії для всієї території парку. Перевагою центру є те, що він працює цілий рік, у ньому є плавальні басейни, виготовлені з нержавіючої сталі і вода очищається за допомогою УФ променів (вх. квиток від 17€).

Збір групи. Повернення в Закопане. Обідо-Вечеря. Ночівля.

4 день

Сніданок Виїзд в Бялку Татранську. Катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м. Відвідування водного комплексу «Терма Бялка»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина  відчує море задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 15€).

Повернення в Закопане.

Сьогодні православні християни сідають за святковий  пісний стіл в передчутті Дива народження Христа! І ми з Вами теж до них приєднаємось. Обідо-вечеря. Ночівля.

5 день

Сніданок.  З Різдвом Христовим! По дорозі пропонуємо факультативну екскурсію ( 10є+ вх квиток  45 зл дор/35 зл дит) Соляна шахта БохняБохня (пол. Bochnia) – мальовничий курорт Малої Польщі, що віддалений  від Кракова на 35 км. Це місце передусім відоме завдяки соляній шахті. Вона є найстарішою в країні – почала свою роботу ще 1248 року. Копальня Бохня – це сітка лабіринтів та коридорів на глибині 300 метрів. За багато років роботи шахтарі видобули тисячі тон солі, та створили під землею неймовірні скульптури, картини та каплиці. Зараз шахта Бохня знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Довжина туристичного маршруту під землею складає 2,5 км. Пересуваються пішки, на залізниці, а підземними озерами – на човні. Переїзд у Краків. Оглядова екскурсія вуличками старого міста: Бастіон Барбакан, Флоріанська Арка, Площа Ринок, торгові ряди Сукенніце, Маріацький костел*, Кафедральний собор*.  За бажанням відвідаємо музей «Підземелля Ринку» – тут ти практично «доторкнешся до історії» Кракова (вхідний квиток від 5 Євро). На Вавельському пагорбі, Ви матимете змогу відвідати Королівський замок (X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Це неповторне місто, створене поколіннями майстрів і артистів середньовіччя, ренесансу, бароко і модерну. Сюди дійсно варто приїхати! Вільний час. Пропонуємо відвідати Аквапарк «Парк Водний»( вх. квиток  2години від 10є)  Море вражень та адреналіну! Гірки та «труби» це більше 768 метрів по-справжньому крутого спуска.Альпіністскі стіни: для любителів скелелазання стінки, з яких можна безпечно звалитися в воду, що б потім спробувати знову. Гідромасаж – справжній бальзам для м’язів і суглобів. «Дика річка» це те, що напевно Вас захопить. Джакузі – бульбашкової блаженство масажу і оригінальна антистресова терапія. Басейн для дітей: замок, фонтани теплої води – казковий світ в якому можна грати нескінченно Нічний переїзд до Львова

6 день

Прибуття до Львова орієнтовно о 07:00

Вартість туру з особи Можливість приєднувати групи 10+ 1

Пансіонат Харчування Дорослий
Малгожата
HB
235€

У вартість включено:

Додатково оплачується:

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення загального обсягу послуг.