Компанійський Новий Рік 2019

Польща

Компанійський Новий Рік 2019

Дата туру:  29.12.2019-02.01.2020

1 день

08-30 – збір групи на зал. вокзалі м. Львів.

0845 – виїзд зі Львова.

Переїзд в Закопане – найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни. Розміщення в пансіонаті.

Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї,  магазинчики з сувенірами, дискотеки. Думаємо, що Вам сподобається!

Вечеря. Нічліг.

2 день

Сніданок. 

Виїзд в Бялку Татранську

Катання на лижах. Відвідування водного комплексу «Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина  відчує море задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 13€). Для бажаючих-катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м. 

Повернення в пансіонат. Вечеря. Нічліг.

3 день

 Сніданок.

Сьогодні ми їдемо кататись на лижах та санках на Поляну Шимашкову – це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону. А хто стомився вже від гірських насолод, пропонуємо прогулятись по Крупувкам і відвідати регіональний ринок.

Повернення в готель.

Приготування до зустрічі Нового Року.

Вечеря.                  

З Новим Роком!!!                            

Нiчлiг.

4 день

   Сніданок. 

Вільний день. Катання на лижах і санках.  Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопане. http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria. Вхідний квиток: 2,5 години від 10 є.

Вечеря.  Нічліг.

 

5 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд у Краків.

Групова оглядово-пішохідна екскурсія по старому Кракову і Королівському замку Вавель: Краків зберігає справжню польську самобутність, у ньому на кожному кроці – відображення насиченою подіями польської історії. Королівський замок на Вавелі, місце коронації польських королів – Кафедральний собор, торгові ряди Сукеніци; огляд одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи – Ягелонського університету, а також Маріїнський  костел. Сюди дійсно варто приїхати!

Вільний час . 

Переїзд на Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 23-00 (залежить від перетину кордону).

 • PANSIONAT «Дом Хальний»
 • PANSIONAT «У Єдрка і Хані »

Новозбудований  Пансіонат “DomHalny” розташований в спокійному і тихому районі Закопане – Ольша (на вул. Рибкувка), далеко від вуличного шуму, що забезпечує повноцінний відпочинок. Одночасно гарне сполучення бусами і автобусами дозволяє протягом декількох хвилин опинитися в центрі міста і біля лижних трас (Козинець, Носаль, Харенда). Проживання в 2-, 3-, 4-місних номерах з новими дерев’яними меблями і зручностями, ТВ .Гості харчуються в затишному кафе пансіонату. До послуг гостей великий зал з ТВ, настільний теніс, зал для дискотек,  паркінг. Рекомендується для сімейного відпочинку. Біля пансіонатурозташова на гуральська корчма, де ви зможете  відчути  весь колорит Закопане.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Харчування

Дорослий

Дитина до 15 р. з 2-ма дор.

HB

225€

200€

Новозбудований  корпус  Пансіонату “U Jedrka I Hani” розташований в спокійному і тихому районі Закопане – Ольша (на вул. Рибкувка), далеко від вуличного шуму, що забезпечує повноцінний відпочинок. Одночасно гарне сполучення бусами і автобусами дозволяє протягом декількох хвилин опинитися в центрі міста і біля лижних трас (Козинець, Носаль, Харенда). Проживання в 2-, 3-, 4-місних номерах з новими дерев’яними меблями і зручностями, балкон,WI-FI.Гості харчуються в затишному кафе пансіонату.  Рекомендується для сімейного відпочинку. Біля пансіонатурозташована гуральська корчма, де ви зможете  відчути  весь колорит містечка Закопане.

ВАРТІСТЬ ТУРУ

Харчування

Дорослий

Дитина до 15 р. з 2-ма дор.

HB

210€

190€

У вартість входить:

 • проїзд автобусом євро класу;
 • Підвіз до підйомників;
 • проживання у обраному пансіонаті 4 ночі;
 • харчування: сніданки+вечері;
 • оглядова екскурсія по Кракову;
 • виїзд в Бялку Татранську;
 • супровід керівника групи;
 • послуги турфірми.

У вартість не входить:

 • медичне страхування( гірськолижне);
 • вхідні квитки в об‘єкти відвідування;
 • факультативні програми;
 • додаткове харчування (обіди);
 • SKI pass;
 • особисті витрати;
 • проїзд у громадському транспорті.
 • Новорічна вечеря ( від 40є).
Контактна форма

 

×