Тури по Україні

тури по україні

Велична подорож до Буковини

1 день

Виїзд зі Львова

Виїзд зі Львова о 7.00.

Переїзд в с. Русів – батьківщину письменника Василя Стефаника. Відвідування літературно – меморіального музею, могили  та пам`ятника письменника. 

Наступна зупинка Кіцмань. Саме тут народився Володимир Івасюк — український поет і композитор. Один із основоположників української естрадної музики. Тут ми вiдвiдаємо Кіцманський історичний музей, у якому окрема зала містить світлини, документи, особисті речі, ноти, автографи,  розповідають про уродженця Кіцмані композитора Володимира Івасюка.

Переїзд в Чорторию. На березі Черемоша, в мальовничому селі Чортория народився видатний український актор, сценарист, композитор, режисер – Іван Миколайчук. Найвідоміші  його кінострічки– «Тіні забутих предків», «Білий птах з чорною ознакою», та багато інших. Ви побачите меморіальний музей – садибу Івана Миколайчука та палац Манеску – Рутковського (18 ст.).

Далі прямуємо до с. Лужани у якому ми відвідаємо старовинний мурований храм Буковини  (1453 р.) , де в 2006 році відбулися реставраційні роботи і було виявлене сенсаційне відкриття, відновлено фрагмент фресок з Юрієм- Змієборцем (13-14 ст.), які не мають аналогів в Західній Україні.

Переїзд у готель. Поселення. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок

Сніданок. Запрошуємо Вас на екскурсію Чернівцями, яке можна назвати «Українським Парижем». Гордістю і скарбом міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, це колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882 рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Цей комплекс гармонійно поєднав чудовий архітектор Й. Главка у мавританському, візантійському, романському та гуцульському стилях.  Міська ратуша (1848 р.), музично-

драматичний театр імені Ольги Кобилянської (1905 р.) до якого веде «Алея зірок» – майстрів мистецтв Буковини. Пройдемося вуличками де колись ходив Івасюк, побачимо «п`яну» церкву (1939 р. ), яка не має аналогів в Україні, побачимо будинок- корабель (19 ст.). Вiдвiдаємо меморіальний музей Володимира Івасюка, літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської та літературно-меморіальний музей Юрія Федьковича

Переїзд до готелю. Ночівля.

3 день

Виїзд у Вижницю

Сніданок. Виїзд у Вижницю.

Невеличке буковинське містечко з яким пов’язані такі відомі імена як Н. Яремчук, В.Зінкевич, Ю. Федькович, К. Устиянович, Л.Українка, О.Кобилянська, І.Франко та ін. Тут ми оглянемо музей-садибу Назарія Яремчука та будинок у якому мешкав Ю. Федькович.

Наша  подорож підійшла до завершення. Пора повертатись до Львова.

Ми не кажемо Вам до побачення а до нових зустрічей!!!

У вартість входить

Додатково оплачується

Вартість грн. з особи