Тури по Україні

тури по україні

«Подорож Галичиною + Манявський скит»

1 день

Виїзд зі Львова

Виїзд зі Львова о 7:00.Переїзд до Рогатина.Саме це затишне галицьке містечко вважається батьківщиною Роксолани.Та крім пам’ятника видатній героїні тут є на що подивитись:

Дерев’яна  церква св.Духа 1598р,оборонний костел св.Миколая та церква Різдва Богородиці

         Далі ми прямуємо до літописного Галича – відомого як давня столиця Галицько – Волинського князівства.Ми відвідаємо сучасний Галич – з церквою Різдва Христового,замком та замковою горою,побуваємо на мосту над Дністром,а також відвідаємо Крилос – Центр Галича.Ми побачимо Митрополичі Палати 19 ст.,оборонні вали 11 століття,фундамент церкви Успіння 12 ст. каплицю Святого Василія 16 століття,княжу криницю 11-12 століття.

        Наступне місто  нашої мандрівки – Івано – Франківськ,або перша його назва – Станіславів.Його застосував граф Андрій Потоцький у 17ст.,і назвав на честь свого сина Станіслава.У ньому відчувається затишок і комфорт,адже місто будувалось,як ідеальне місто «Європи».Ми прогуляємось найстарішою частиною міста,ринковою площею  з Ратушою,побачимо,єзуітський костел,вірменську церкву,синагогу,греко-католицький кафедральний собор.

        Далі нас чекає перлина наших Карпат – Яремче.Ну і яке ж Яремче без його водоспаду Пробій,сувенірних крамничок,ресторану Гуцульщина.Наситившись красотами поїдемо розміщатись до готеля.Вечеря (за додаткову оплату).

2 день

Сніданок.

     Сніданок.Виїзд на манявський скит.Манявський скит – аскетичний чоловічий монастир східного обряду – «Український Афон».Святе місце з цілющою водою,оздоровчим мікрокліматом,первісною дикою природою.Про визначну історію,архітектурний монастирський комплекс ви дізнаєтесь  під час екскурсії.

      Повернення до Львова.До нових зустрічей.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Вартість 1270грн/особа