тури по україні

"Подільська Ідилія"

1 день

Виїзд зі Львова

Виїзд зі Львова до Кам’янця-Подільського. Але є одне місто по дорозі, яке не можна-оминути, бо воно Файне! У ньому є те чого бракує Львівянам – озеро, яке тернополяниназивать Тернопільським океаном!Кам’янець-Подільський.фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.Екскурсія містом. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок.

Сніданок. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер та побачити надзвичайно гарне місце на березі Дністра, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.

Повернення у готель. Вільний час. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з номерів.

Сніданок. Виселення з номерів.

Вирушаємо до м.Хотин – міста козацької слави і одного з найстародавніших міст Буковини. Відвідаємо одне з 7 чудес України – Хотинську фортецю, одну з найкраще збережених фортець Європи XVI ст. Хотинська фортеця є доволі цікавою пам’яткою оборонної архітектури, вона вражає високими 40-метровими стінами, 60-метровими вежамита чудовими краєвидами Дністра.У Хотинській фортеці знімалося багато історичних фільмів – «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький», «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Гадюка», сцена облоги Ля Рошеля з «Д’Артаньяна й трьох мушкетерів». В 2007 р. знімали фільм «Тарас Бульба».

Виїзд до Львова.По дорозі завітаємо у Кривче, перша згадка датується 1565 роком, згодом тут будується регулярний замок для контролю важливих торгівельних шляхів. Головною цікавинкоюКривче, безумовно, є печера  «Кришталева», Хоча ніякого кришталю в печері немає, свою назву вона отримана завдяки гіпсовим утворенням у вигляді кристалів. Загальна довжина розвіданих на сьогодні лабіринтів складає близько 23 кілометри. Довжина туристичного маршруту – 2,5 кілометри, тривалість – близько півтора годин.Повернення до Львова.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Вартість програми: грн. з особи