SPA-вихідні у Хайдусобосло

Угорщина

Новорічне SPA в Хайдусобосло (Угорщина)

 Дата виїзду : 28.12.2019 -02.01. 2020

Хайдусубосло – відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38°С використовується не тільки для задоволення, а й для лікування. Вуглецево-содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який який разом з йодом надає воді темно-коричневий колір.

1 день

Вечірній виїзд зі Львова.

Екскурсійна програма “Зустріч з середньовічним Львовом”. Вечірній виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону.

2 день

Прибуття в місто Хайдусобосло.

Прибуття в місто Хайдусобосло. Поселення. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи HUNGAROSPA (hungarospa.hu) та критого водно-розважального парку Аква Палас.

3 день

Відвідування термальних джерел.

Відвідування термальних джерел. Для бажаючих пропонуємо поїздку в місто Дебрецен — південну столицю Угорщини та друге за величиною місто країни, де є можливість відвідати водний парк „Аквактікум” (9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки), також до ваших послуг торговельний центр „Форум”. Повернення в Хайдусобосло.

4 день

Відпочинок на термальних джерелах.

Відпочинок на термальних джерелах. Відвідування дегустаційного залу, де гостинні господарі  відкриють таємницю  виготовлення всесвітньо відомих токайських вин (факультативно). У Вас буде можливість скуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин.

По завершенню дегустації зупинка у торговому центрі TESCO.

 

5 день

Від’їзд на Україну.

Звільнення номерів.Відвідування купалень. Від’їзд на Україну.

В вартість включено:

  • Поселення
  • Проїзд комфортабельним автобусом
  • Супровід керівника

Додатково оплачується:

  • Вхідні квитки в термали
  • Медичне страхування
  • Курортний збір

Вартість: 149 Євро

Контактна форма

 

×