тури по україні

Місцями галицьких євреїв

1 день

Прибуття до Львова

Прибуття до Львова. Зустріч в аеропорту або на ж / д вокзалі. Трансфер до готелю. Розміщення. Запрошуємо Вас на знайомство зі Львовом. Історія Львова нерозривно пов’язана з євреями починаючи з часів виникнення міста. До Другої Світової війни місто Львів був важливим культурним, релігійним і полтіческім центром життя євреїв. Кожен третій житель міста був євреєм. Під час екскурсії «Єврейський Львів і не тільки» ми з Вами познайомимося з головними визначними пам’ятками міста і порбиваем в місцях де жили євреї. Ми з Вами побачимо: Львівську оперу – один з кращих театрів Європи, ансамбль центру міста – проспект Свободи і пл.Ринок, Ратушу, вірменський квартал, єврейський квартал – один з двох кварталів, де жили євреї, синагога «Золота Роза», будівля Іони Шпрехера, колишній молочний магазин на вулиці Тиктора, будівля колишнього єврейського театру «Колізей», кавярні «Штука», стару хасидських синагогу «Хідушім», побуваємо на місці синагоги прогресисти «Темпль». Вільний час. Вечеря. Ночівля.

2 день

Сніданок

Сніданок. Продовження знайомства з містом. Автобусна екускурсіі «Львів крізь віки». Ми з Вами побачимо: Пам’ятник короля Данила Галицького – засновника міста, комплекс Бернардинського монастиря, палац Бадені, Порохову вежу. Піднімемося на гору Високий замок, з якої відкривається чудова панорама міста, пам’ятник жертв Голокосту, Краківський ринок (колишнє евпейское кладовищі), Янівський концтабір, Янівці кладовищі, действуючую синагогу «Бейт Аарон ве Ісраель», музей Галицького єврейства.
Вечеря. Ночівля.

3 день

Виїзд в Жовкву

Сніданок. Виїзд в Жовкву. Жовкву називають містом-музеєм або королівським містом. Жовква була перлиною європейського ренесансу, укріпленим містом-резиденцією гетьмана коронних військ Станіслава Жолкевського, містом ремісників і навіть ідеальним реннесансним містом. Сьогодні Жовква має статус державного історико-архітектурного заповідника, на території якого розташовано близько 55 пам’ятників архітектури, в тому числі світового уровня.Ми відвідаємо найцікавіші з них: двір замку, площа Вічева, костел Святого Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі, синагоги оборонного типу . Жовква, як і безліч інших міст Галичини була мультикультурної. Тут жили українці, поляки, євреї, вірмени та інші національності.

Переїзд в місто Белз. Перша згадка про Белзі знаходиться в «Повісті временних літ». У 1030 р київський князь Ярослав Мудрий відвоював місто у поляків. Белз скоро став центром удільного князівства, а пізніше стало частиною Галицько-Волинської держави.
Євреї селилися в Белзі з початку 15 ст. А вже в 19 столітті Белз став одним з центрів хасидизму і резиденцією хасидської династії, однією з найзначніших в Галичині. Тут знаходилася велична синагога збільшена копія якої знаходиться в Єрусалимі. Синагога Белзького хасидів – одна з найбільших (якщо не сама) в Ізраїлі. Під час екскурсії ми оглядаємо Замок з церквою св. Миколи і каплицею ікони Белзької Богоматері, тепер це одна з найбільш значних святинь в Польщі – ікона Ченстоховської Божої Матері, дерев’яну церкву св. Параскеви, арианскую вежу (1606г.) Площа Ринок, Домініканський монастир, пам’ятники єврейської культури: Колишня будівля товариства з опіки за нужденними іудеями «Ішре Лев» і єврейське кладовище.
Повернення до Львова. Вечеря. Ночівля.

4 день

Виїзд до Дрогобича

Сніданок. Виїзд до Дрогобича. Один з найкрасивіших міст Західної України, столиця солеваріння, батьківщина Юрія Котермака-Дрогобича, ректора Болонського університету та вчителі Миколи Коперника і Бруно Шульца, єврейського письменника і художника. 

Дрогобич має свою неповторну ауру і привертає велику кількість архітектурних пам’яток. Найвизначнішою пам’яткою Дрогобича є дерев’яна церква святого Юра (XV ст., 1657.), яка занесена в список ЮНЕСКО. Обов’язково слід відвідати ансамбль площі Ринок з ратушею та дві старі споруди міста готичний костел святого Бартоломея (1392р.) Та дзвіницю (XIII в.), Яка була перебудована з давньоруської оборонної вежі, а також оглянути найбільшу в Галичині хоральну синагогу (1842). 

У місті також знаходиться один з найстаріших заводів Європи, який працює і донині – Дрогобицький солеварний завод (XIII-XXI ст.). Переїзд до Трускавця. Трускавець славиться своїми мінеральними источнки, це один з найбільших бальнеологічних курортів України. У Трускавці ми відвідаємо SPA-центр «Женева» -це один з кращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу і здоров’я і отримати масу задоволення. У закладі є 11 басейнів (спортивний і дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішню джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро, 18 саун і лазень (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, російська лазня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна, дитяча сауна). Пропонуємо відвідати музей М.Біласа. Він являє собою досить великий художній музей, присвячений творчості видатного художника М.Біласа. Крім безцінних полотен у музеї можна побачити красиві гобелени і унікальні килими ручної роботи, незвичайні дитячі іграшки і прикраси для дому з фольклорними мотивами. Виїзд до Східниці. По дорозі проїздом у нас буде місто Борислав, який славився нафтою. У Бориславі на початку 20-го століття добували 5% світового видобутку нафти! Тут і донині знаходиться велика кількість нафтових насосів.


Східниця – це бальнеологічний лікувальний, але одночасно і гірськолижний курорт Львівської області, інакше її називають «Українська Швейцарія». Саме тут знаходиться 36 джерел з мінеральною водою, саімі відомими з водою типу «Нафтуся» і «Боржомі».
Далі ми відправимося на базу відпочинку «Опака», яка находтся в екологічно чистому регіоні Карпат. Вас чекає: чудове озеро в якому водиться форель і осетер, ресторанний комплекс з національною кухнею, джерела мінеральних вод типу “Нафтуся” і “Железистая”, річний купальний басейн з гірської мінеральною водою. Тут Ви зможете порибалити, а виловлену рибку для Вас приготовлені на мангалі Виїзд до Львова. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Вартість туру для групи 15 осіб: грн. ($)

* Для індивідуальних туристів прорахунок програми під запит