«Карантин покидай – у мандри вирушай!»

Україна

Львів – Борислав – Східниця-Тустань-Гребенів-Львів

Дата туру:

16.05.2020

Курортна перлина Львівщини –«Українська Щвейцарія» так називають Східницю, межує з Національним природним парком –Сколівськи бескиди. Піднявшись на перевал між Бориславом та Східницею, відкивається мальовничий краєвид містечка, оточеного з усіх боків горами. 

Саме тут зосереджено 38 джерел кришталево чистої мінеральної води серед яких славнозвісна «Нафтуся».

 

1 день 

09.00 Виїзджаємо зі Львова і прямуємо до Борислава. Борислав з другої половини 19 століття відоме родовище нафти та озокериту. У місті і зараз можна побачити нафтові помпи. Тут ми відвідаємо колишній храм гірників – церкву св. Анни. Борислав став одним з найбільших паломницьких центрів України. У місцевій церкві зібрано близько 2000 мощів святих. Серед священних реліквій, у храмі зберігається риза, хустина, волосся Богородиці, фізична кров Ісуса Христа, єлеї, освячені на мощах святих. Далі наш шлях пролягатиме до Східниці. Східниця- це бальнеологічний лікувальний, а водночас і гірськолижний курорт Львівської області, по іншому її називають «українська Швейцарія». Саме тут знаходиться родовище відомої природної мінеральної води «Нафтуся», яку ми дегустуватимемо. Вирушаємо до Фортеці Тустань, яка розташована біля села Урич. Сьогодні Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, що входить до складу однойменного історико-культурного заповідника. Одночасно .  

Переїзд у Гребенів. Поселення у садибу. Запрошуємо на шашлики у хорошому товаристві на лоні гір. Ночівля.        

2 день 

09.00 Сніданок. Вільний час. Пропонуємо погуляти звивистими гірськими стежками, подихати свіжим карпатським повітрям, насолодитись красивими краєвидами та наповнитись енергією природи. А тепер з усмішкою на обличчі, прощаємось з так званою «українською Швейцарією» і повертаємось до Львова. 20.00 Орієнтовне повернення до Львова.

Вартість туру з особи 400 грн

У вартість включено:

  • проїзд автобусом
  • проживання у садибі
  • харчування: сніданки
  • Супровід гіда
  • Почастунок у 1-день (шашлики)
  • послуги тур фірми.

Додатково оплачується:

  • медичне страхування
  • Додаткове харчування
  • Вхідні квитки: Фортеця Тустань + музей: дорослі 60 грн./особа, студенти/школярі – 30 грн./особ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *