Чорногорія та Албанія»

« Дві перлини Адріатики: Чорногорія та Албанія»

Львів- Будва- Котор- Півострів Луштіца- Шкодер- Дуррес- Вльора- Тирана- Поградец- Львів.

Дата туру: с 15.09.2019-22.09.2019

1 день

1 день 

Виїзд зі Львова о 6:00.Транзитний переїзд по території Румунії, Сербії, Македонії.

2 день

2 день 

Прибуття до Чорногорії, в місто Будва, що вважається одним з головних курортних міст Чорногорії. Тут гарна природа і архітектура, великі зручні пляжі та немала кількість вражаючих пам’яток. В Будві ви побачите масивну фортечну стіну, зведену ще у 15-му столітті, що оточує невисокі кам’яні будівлі, прекрасні пляжі,які оточені високими горами ,словом – Рай на землі. Розміщення на віллі.Запрошуємо на прогулянку по місту. Нічліг.

3 день

3 день 

Сніданок.Відпочинок на морі.Виїзд до міста Котор, який дає можливість зануритися в одну з давніх минулих епох. Символ міста – собор Святого Трифона, в якому знаходяться фрески XIV століття У старому місті є безліч рибних і м’ясних ресторанів і кафе, розташованих в старовинних будівлях. Переїзд на півострів Луштіца до будинку Петера.З оглядового майданчику Ви побачите всю панораму Боко Которської затоки.Родина Петера познайомить нас з стародавнім виробництвом оливкової олії,розкаже як готується Пршут та гостинно запросить на вечерю по домашньому,де пригостять чорногорським вином та різними смаколиками.  Повернення на віллу. Нічліг.

4 день

4 день 

Сніданок. Виїзд до Албанії.Наш шлях пролягатиме попри Скадарське озеро, яке вважається незвіданим чудом країни. В озері мешкає 40 видів риб, 270 видів птахів (наприклад, пелікан і чорний ібіс), а крім того, тут знаходиться один з найбільших пташиних заповідників в Європі. Перше місто Албанії на нашому шляху – це  м. Шкодер – одне з найдавніших міст країни. Головною туристичною визначною пам’яткою міста є фортеця Розафа – побудована ще в 3 столітті до н.е.. Далі наш шлях пролягатиме до м.Дуррес, яке є одним із головних морських курортів Албанії. Місто засноване у VII ст. до н.е. Розміщення в готелі у пляжній зоні м.Дуррес. Відпочинок. Нічліг.

5 день

5 день 

Сніданок.Відпочинок на морі.Екскурсія за додаткову плату в м.Круя.Нічліг.

6 день

6 день 

Сніданок. Виїзд до  м. Вльора, яке зачаровує своїми кристалічно чистими водами та великою кількістю визначних пам’яток. Саме у Вльорі зустрічаються Адріатичне та Іонічне моря, вони відрізняються за кольором і температурою води. До обіду ми знайомимось з містом. Після знайомства з містом переїжджаємо на узбережжя Іонічного моря та насолоджуємось відпочинком на чарівному пляжі. Повернення в Дуррес. Нічліг.

7 день

7 день 

Сніданок. Виїзд на найглибше озеро Балкан – Охрід, яке ще вважається найдревнішим озером Європи. Воно тішить прозорою чистою водою насичено-блакитного кольору. Справжня скарбниця чудес – також підводний світ озера: різноманіття риб і молюсків зачарує своєю красою навіть вибагливого дайвера.  По дорозі ми відвідуємо столицю Албанії – Тирана, місто де старовинні вулички та мечеті переплітаються із сучасними будівлями. В Тирані ми побачимо старі квартали сповнені особливим шармом та атмосферою, що мають вузькі звивисті вулички й будинки у глибині дворів, а також ансамбль площі Скандербега, мечеть Ефем Бей, Національний театр, Переїзд в Поградець де зможемо скуштувати велику кількість страв з риби у місцевих ресторанах, насамперед зі знаменитої Охридської форелі, а також місцеві вина і міцна рака. Розміщення в готелі.Нічліг.

8 день

8 день 

Сніданок. Виїзд в Україну. Транзит по території Македонії та Румунії.

9 день

9 день 

Прибуття до Львова о 18:00.До нових зустрічей.

Вартість туру: 299 євро

У вартість входить:

  • - Проїзд автобусом;
  • - Проживання:
  • - Супровід Керівника
  • - 2 ночі в Чорногоріі
  • - 3 ночі в Албанії
  • - Харчування (сніданки)
  • - Вечеря на півострові Луштіца
  • - послуги турфірми.

Додатково оплачується:

  • - Особисті витрати;
  • - медичне страхування

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення загального обсягу послуг.

ВАЖЛИВО:

• При замовленні  – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.

• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні прохання курс уточнювати!

• Консульський збір оплачується при подачі документів в консульство і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.

• За одномісне розміщення передбачена доплата.

• Туристи, подорожуючі одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.

• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг.

• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови.

Контактна форма

 

×