Польща

Компанійський Новий Рік 2022

Дата туру:  30.12.2021-03.01.2022

1 день

30.12

08-30 – збір групи на зал. вокзалі м. Львів.

0845 – виїзд зі Львова.

Переїзд в Закопане – найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни. Розміщення в пансіонаті.

Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї,  магазинчики з сувенірами, дискотеки. Думаємо, що Вам сподобається!

Вечеря. Нічліг.

2 день

31.12

 

 Сніданок.

Сьогодні ми їдемо кататись на лижах та санках на Поляну Шимашкову – це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону. А хто стомився вже від гірських насолод, пропонуємо прогулятись по Крупувкам і відвідати регіональний ринок.

Повернення в готель.

Приготування до зустрічі Нового Року.

Вечеря.                  

З Новим Роком!!!                            

Нiчлiг

.

3 день

01.01.2022

Пізній Сніданок. 

Виїзд в Бялку Татранську

Катання на лижах. Відвідування водного комплексу «Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина  відчує море задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 13€). Для бажаючих-катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м. 

Повернення в пансіонат. Вечеря. Нічліг

4 день

02.01.2022

   Сніданок. 

Вільний день. Катання на лижах і санках.  Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопане. http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria. Вхідний квиток: 2,5 години від 10 є.

Вечеря.  Нічліг.

 

5 день

03.01.2022

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд у Краків.

За додаткову плату пропонуємо : 

Групова оглядово-пішохідна екскурсія по старому Кракову і Королівському замку Вавель: Краків зберігає справжню польську самобутність, у ньому на кожному кроці – відображення насиченою подіями польської історії. Королівський замок на Вавелі, місце коронації польських королів – Кафедральний собор, торгові ряди Сукеніци; огляд одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи – Ягелонського університету, а також Маріїнський  костел. Сюди дійсно варто приїхати!

Вільний час . 

Переїзд на Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 23-00 (залежить від перетину кордону).

Вартість туру 255Є на НВ

У вартість входить:

У вартість не входить: