³
Львів, просп. Свободи 41
booking.dana@gmail.com
(032) 242 15 51| (066) 547 78 60 | (067) 27 62 872
Facebook
 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

АЛБАНІЯ

Розташування

Албанія — держава у Південній Європі, на узбережжі Іонічного та Адріатичного морів. Межує з Грецією, Македонією, Чорногорією та Сербією . Площа 28,7 тис. км². Столиця — Тирана.

Клімат

Клімат примор’я субтропічний, середземноморський, з жарким сухим літом (липень +25°), м’якою і вологою зимою (січень +5°); у гірських районах більш континентальний.

Державний прапор

Державний прапор Республіки Албанія містить у центрі зображення двоголового чорного орла з розправленими крилами на червоному фоні відповідно до традиції нинішнього століття.

Релігія

Мусульмани — 50%, православні (Албанська Православна церква) — 35%, католики — 15%.

Грошова одиниця

Грошова одиниця — лек. Долари і євро мають вільне ходіння поряд з національною валютою.

Транспорт

Територією країни можна пересуватися на маршрутках, автобусах і поїздах. Маршрутки, звані тут «фургонами». Ними служать дев’яти- і двенадцатіместние мініавтобуси. У кожному місті є одна або декілька станцій «фургонів». Між містами Албанії можна пересуватися на поїздах. 

Кухня

У місцевих ресторанчиках Албанії можна покуштувати різні види чебуреків і кебабів, щедро приправлених спеціями. Запивають усе це знайомою  нам середньоазіатською  пахтою.

З м’яса найчастіше використовується баранина. Також використовується грецька і італійська кухня. В Албанії поширені різні сорти м’якого сиру, переважно фета, оливки і оливкова олія, а також величезна кількість салатів зі свіжих овочів. Овочі тут поважають і в тушкованому вигляді: вегетаріанське рагу – популярне місцеве блюдо, в яке можна покласти все, що завгодно: картопля, томати, морква, солодкий перець, зелень . Трапезу закінчують солодощами та чаєм.

Покупки

У містах Албанії і ви знайдете безліч сувенірних магазинів і ринків, що пропонують вироби місцевих ремесел, національні вироби. До популярних албанським сувенірів відносяться різьблення по дереву, кераміка, традиційна вишивка, підноси, вироби з міді, трубки і національні музичні інструменти. З напоїв зверніть увагу на виноградну горілку «раки» і місцевий коньяк «Скандербег». Магазини працюють з 9:00 до 20:00, влітку часто відкриті і до 22:00. З 15:00 до 17:00 магазини, як правило, закриті на перерву.

Про автора
Google+
Facebook
Linkedin