³
Львів, просп. Свободи 41
booking.dana@gmail.com
(032) 242 15 51| (066) 547 78 60 | (067) 27 62 872
Facebook
 
Замовлення онлайн

GREECE – POLYCHRONO

      Історія Поліхроно починається з 650 р до н.е., коли на півострів Касандра прийшли ерітрійці і заснували поселення Неаполі. Місто, незважаючи на всі варварські навали, проіснував до 540 р. н.е., коли був повністю зруйнований гунами. В XI столітті на цьому місці виникла село Поліхромо, що означає «багатобарвний», оскільки в окрузі було багато квітів. Під час визвольної революції 1821 р село спалили і повністю зруйнували турки. Через кілька років жителі, кому вдалось врятуватись, повернулися і відновили село, трохи змінивши його назву на Поліхроно, що означає «довговічний, багаторічний».

Сьогодні селище представляє собою курорт з довгим піщаним пляжем і сосновим лісом навколо та багатою туристичною інфраструктурою  

З місцевих визначних пам’яток: античне кладовищі IV-V ст. до н.е. і зарослий лісом невисокий Акрополь стародавнього міста Неаполя. У селищі на площі Христа знаходиться церква Різдва Христового, побудована в 1863 р, і прес для вичавлювання оливкового масла, що стоїть під відкритим небом. Недалеко розташована ще одна церква – Св. Афанасія (1912 г.), названа на честь покровителя села.

!!! Гарантія місць на всі номери !!!

Вілла “Константін” розташована в містечку Поліхроно, 80 м від піщаного пляжу. На віллі всього 4 номери. Всі номери апартаменти. В кожному номері:окрема спальня, вітальня з повністю оснащеною кухнею,туалет, умивальник,душ, балкон, кондиціонер, WIFI.